Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åseda IF

Följ

Åseda IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Åseda IF
Välj lag/grupp

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:00

      Sävsjö FF vit (borta) FP13


      12:00
    • 13:00

      Norrhults BK (borta) PF11


      15:00
    • 14:45

      Hovshaga AIF Vit (borta) F14/15


      16:45
    • 16:00

      Lessebo GOIF (borta) P14/15


      18:00
    • 17:00

      Ingelstads/Nöbbele röd (hemma) PF12


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning FP16


      18:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      Räppe GOIF (hemma) F14/15


      12:00
    • 12:00

      Teori P09


      14:00
    • 14:00

      Rottne IF 9-m (borta) P09


      16:00
    • 16:00

      Åby/Tjureda IF (borta) PF12


      18:00
    • 16:00

      Moheda IF (hemma) PF11


      18:00
    • 16:00

      FC Växjö (hemma) P14/15


      18:00
    • 16:30

      Träning FP16


      17:30
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning FP16


      18:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
    • 18:30

      Sandsbro AIK grön (hemma) PF12


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 11:00

      Räppe GOIF 2 (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Moheda IF (borta) P14/15


      13:00
    • 12:00

      Rottne IF (borta) PF11


      14:00
    • 14:00

      Tingsryd United FC (borta) F14/15


      16:00
    • 16:30

      Träning FP16


      17:30
    • 18:00

      Teori P09


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning FP16


      18:00
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Virserums SGF (borta) FP13


      20:00
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:30

      Teori P09


      19:00
    • 18:30

      Tingsryd United FC blå (borta) PF12


      20:30
    • 19:00

      Växjö BK (hemma) P09


      21:00
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 14:00

      Växjö Norra IF svart (hemma) F14/15


      16:00
    • 16:00

      Ljungby IF 3 (hemma) PF11


      18:00
    • 16:00

      Rottne IF (hemma) P14/15


      18:00
    • 16:30

      Träning FP16


      17:30
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P14/15


      18:30
    • 17:00

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning PF12


      19:00
    • 18:00

      Träning P09


      19:30
    • 18:00

      Träning PF11


      19:30
    • 18:30

      Hovmantorp GoIF (hemma) PF12


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre