Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Arnäs IF
Välj lag

Juli 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.26
    • 12:00

      Träning P-08


      14:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Domsjö 2 (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F Junior


      18:15
    • 17:00

      Träning Damer div 3


      18:15
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Gideå (borta) F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Remsle UIF FF (hemma) Damer div 3


      21:00
  • 2Fre
    • 18:30

      Match, Arnäs 1 - Själevad 2 P-11


      20:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Träning Bollkul Mini


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Hägglunds IoFK 1 (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 14:00

      Domsjö IF (hemma) F-08


      16:00
    • 14:30

      Match, Arnäs 2 - Själevad 1 P-11


      16:00
    • 15:30

      BK Örnen 2 (borta) F-12


      17:00
    • 16:45

      BK Örnen 1 (borta) F-12


      18:00
  • 4Sön
    • 09:30

      Fotbollscamp F-08


      17:00
    • 11:00

      Anundsjö (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      BK Örnen 3 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:30

      Match, Arnäs 2 - Modo P-11


      14:00
    • 13:30

      Hägglunds 3 (hemma) P-12


      14:30
    • 14:30

      Björna IF (hemma) F-10


      15:30
    • 15:00

      Hägglunds 2 (hemma) P-12


      16:00
    • 15:30

      BK Örnen (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Anundsjö (hemma) F-10


      17:00
    • 17:00

      Bortamatch mot Modo F-11


      18:30
    • 18:15

      Domsjö (hemma) P-09


      19:45
    • 18:30

      Gideälvdal UF (hemma) F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 5Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning F-08


      20:00
    • 17:00

      Sommaraktivitet F-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning F-13


      19:15
    • 19:30

      Träning Damer div 3


      21:00
    • 19:30

      Träning F Junior


      20:45
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F Junior


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer div 3


      19:00
    • 19:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) F-06


      20:30
    • 19:00

      Match: Själevad - Hägglunds P-06


      21:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:45
    • 18:15

      Domsjö IF P07 (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Modo FF (borta) Damer div 3


      21:00
  • 9Fre
    • 19:00

      Match: BIK - Arnäs P-06


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:45

      Match, Själevad 1 - Arnäs 1 P-11


      12:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 12Mån
    v.28
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 15Tor
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
  • 18Sön
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 19Mån
    v.29
  • 20Tis
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
      HRA U11 halvplan
      Anteckning: Samling ca 18.50.
    • 19:30

      Träning Utvecklingslag


      20:45
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-08


      11:30
  • 25Sön
    • 14:30

      Domsjö (borta) P-09


      16:00
    • 18:00

      Träning F Junior


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer div 3


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen (borta) P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:15
  • 26Mån
    v.30
  • 27Tis
    • 00:00

      Träningsläger F-08


      14:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Domsjö IF (borta) F-06


      20:00
    • 19:00

      Ramviks IF (hemma) Utvecklingslag


      21:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) Damer div 3


      21:00
  • 30Fre
    • 19:00

      Match: Arnäs - Bollsta IK P-06


      21:00
  • 31Lör
    • Heldag

      Övernattning Gnistan F-07

    • Heldag

      Övernattning Gnistan F-07

    • 09:00

      Träning F-14


      10:00
    • 10:00

      Anundsjö/Skorped (hemma) F-09


      12:00
    • 12:00

      Domsjö svart (hemma) F-09


      14:00
    • 12:00

      Husums IF (borta) F-08


      14:00
    • 15:00

      Hägglunds IoFK (borta) F-07


      17:00