Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Arnäs IF
Välj lag

Juli 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.27
    • 13:30

      Teambuilding med sommartema F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F07 (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
  • 2Tor
    • 16:45

      Träning F Junior


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:45

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 3Fre
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 18:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-08


      20:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träningsläger i Mjällom P-06


      00:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:30
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 13:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) P-05


      15:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Träningsläger i Mjällom P-06


      19:00
    • 10:00

      Modo FF 2 (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      BK Örnen1 (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Domsjö IF F-09 (borta) F-09


      15:30
    • 14:30

      Sidensjö IK F-09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:30

      Moelevens FC 06-08 (hemma) F-07


      16:00
  • 6Mån
    v.28
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.29
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.30
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Träning P Junior


      20:45
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning F-12


      18:20
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P Junior


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      BK Örnen F05 (9 mot 9) (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P Junior


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 31Fre
    • 15:00

      Träning P-08


      16:00
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen F03 (hemma) F Junior


      21:00