Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vreta Kloster GK Utvecklingsgruppen 2
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vreta Kloster GK Utvecklingsgruppen 2.
Utvecklingsgruppen 2
Följ oss för uppdateringar
Hej allihopa!
Hoppas allt är bra. Golfsäsongen börjar nu lida mot sitt slut, men är snart tillbaka. Vi har tankar på att börja med vinterträning nästa år och vill höra om det finns något intresse. Det kommer troligen kosta något, beroende på hur många som är sugna. Tanken är att börja i januari 2017 och köra varannan vecka, alltså två gånger i månaden, januari-april.
Kommentera om ni är sugna så vet jag hur många vi kan tänkas bli.
Med vänliga hälsningar
David
Inga kommande aktiviteter
| 12 nov | Anmälan till vinterträningen |
Isac vill gärna vara med! :)
RapporteraRapportera
Wille Bergman vill gärna vara med.
RapporteraRapportera
Ebba Vallin vill gärna vara med.
RapporteraRapportera
Erik Ryttmarker vill gärna vara med!
RapporteraRapportera
Joakim vill gärna vara med.
RapporteraRapportera
Hej! Tror att vi inväntar våren och när golfbanan öppnar igen, men viken plats och tid gäller för ev. vinterträning?
RapporteraRapportera
Okej, det beror lite på hur många som vill vara med. Antingen kommer vi vara i studion på Vreta och spela banor eller så kommer vi vara i golfhallen i stan. Träningen kommer troligtvis vara på en helg.
RapporteraRapportera