Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Visby Innebandyklubb P 10/11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Visby Innebandyklubb P 10/11.
P 10/11
Följ oss för uppdateringar
Hej
Vi ledare har tackat ja till att få in extra pengar i lagkassan mot att under 3 veckor på hösten samt 3 veckor efter årsskiftet städa IBC. Det kommer ge oss 18 000 kr till lagkassan. Vi ser också att detta leder till att vi tillsammans tar ett större ansvar för anläggningen. Vi är första laget som genomför detta.
Uppdraget är att laget under vecka 36, 37 och 38 har städansvar för hela anläggningen. Omklädningsrum och toaletter ska städas 3 gånger/vecka och entré plus konferensen 1 gång/vecka (söndagar). Spelarna kommer att få städansvaret för omklädningsrum och toaletter i samband med träningarna under veckan, men under söndagarna behöver även ni föräldrar hjälpa till. Under säsongen behöver varje spelare med förälder delta på 3 söndagsstädningar. Så flera av er behöver ta 2 pass under den första perioden. Städningen på söndagar startar kl 18.15.
Vi behöver ha 6 spelare med förälder till följande datum under hösten;
6 september
13 september
20 september
Skriv vilka datum ni kan så sammanställer jag ett schema.
Har ni har frågor eller funderingar så hör ni av er till Sabina 070 345 50 15
| Träning | 18 sep, 18:00 |
| Träning | 22 sep, 18:15 |
| Träning | 23 sep, 20:15 |
| Sargvakt 24/9-26 | 24 sep, 16:30 |
| Träning | 25 sep, 18:00 |
Jag kan alla datum
RapporteraRapportera
Kan ej 20/9
RapporteraRapportera
Jag kan 13/9 eller 20/9
RapporteraRapportera
Vi kan ej 20 september
RapporteraRapportera
Vi kan 6/9 & 20/9
RapporteraRapportera
Vi kan alla datum
RapporteraRapportera
Jag jobbar samtliga datum. Tar vid nästa omgång
RapporteraRapportera
Vi kan alla 3 datum
RapporteraRapportera
Marcus kan 13 och 20
RapporteraRapportera
Vi kan ej sen 13/9.
RapporteraRapportera
Jag kan den 6e och den 13e.
RapporteraRapportera
Vi kan den 20/9
RapporteraRapportera
Vi kan alla datum / Pontus
RapporteraRapportera