Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vapnö IF U19
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vapnö IF U19.
U19
Följ oss för uppdateringar
Nästa vecka har Halmia ännu en gång lagt sin match på vår träningstid men denna gången kunde jag boka in en annan tid, så nästa vecka tränar vi: (kalendern är uppdaterad)
Måndag, Arenan 19.00 - 20.30
Tisdag, Arenan 19.00 - 20.30
Fredag, Gullbrandstorp 17.00 - 18.30
Hjälp nu killarna att ha ordentligt med kläder på sig, det är mellan 5-10 grader på kvällarna nu... Vi försöker att lägga upp träningen så att så många som möjligt är i rörelse hela tiden men i vissa moment blir det lite stillastående och då är det viktigt att de inte börjar frysa!
/Headcoach
Uppdatering från newbodysektioen:
Kolla att ni fått rätt varor och meddela mig omg (inte oh my god) om det är nåt som ska tillbaka och/eller om jag har missat nåt. Har klantat mig för egen del samt fått extra beställning. Vi har fri frakt på en runda till, så allt ska ju helst med samtidigt. Får ni nån extrabeställningar på vägen är ju det bara plus och vi håller så klart på tills alla är nöjda??Får väl snika till mig ytterligare frisläng då
/Marielle
Inga kommande aktiviteter
| 24 dec | God Jul och Gott Nytt År! |
| 12 dec | Nyförvärv till A-laget |
| 6 dec | Leeds United Football School 2026 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera