Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Våmbs IF A-lag Damer

Följ

A-lag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Damer, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 IF Elfsborg A 4 3 0 1 9
2 BK Häcken U 1 1 0 0 3
3 IFK Göteborg 1 1 0 0 3
4 Trollhättans BoIS 1 1 0 0 3
5 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
6 Örgryte IS 2 1 0 1 3
7 Skepplanda BTK 1 1 0 0 3
8 Vänersborgs FK 1 1 0 0 3
9 Råda BK U 1 1 0 0 3
10 Södra Ving/Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
11 IK Frisco A 1 1 0 0 3
12 Halvorstorp/FC Trollhättan U 1 0 1 0 1
13 Vänersborgs IF 1 0 1 0 1
14 Utsiktens BK 1 0 1 0 1
15 Utbynäs SK Dam 1 0 1 0 1
16 Rävlanda/Bollebygd 1 0 1 0 1
17 IFK Örby A 2 0 1 1 1
18 Wargöns IK 0 0 0 0 0
19 Arentorp Helås FK 0 0 0 0 0
20 Alingsås IF FF F19 0 0 0 0 0
21 Ytterby IS A-Dam 0 0 0 0 0
22 Stenstorps IF 0 0 0 0 0
23 Falköpings KIK U 0 0 0 0 0
24 Våmbs IF U 0 0 0 0 0
25 Askims IK DS 0 0 0 0 0
26 Jula BK 0 0 0 0 0
27 Falköpings KIK 0 0 0 0 0
28 Våmbs IF 0 0 0 0 0
29 Skövde KIK 0 0 0 0 0
30 Örslösa-Söne IK 0 0 0 0 0
31 Munkedals IF 0 0 0 0 0
32 Mariestads BoIS FF 0 0 0 0 0
33 Östra Deje IK Dam 0 0 0 0 0
34 Ulvåkers IF 0 0 0 0 0
35 Ljungskile SK Damfotboll 0 0 0 0 0
36 IK Gauthiod 0 0 0 0 0
37 IFK Värnamo Dam A 0 0 0 0 0
38 IF Elfsborg U 0 0 0 0 0
39 Södra Ving/Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
40 Kinnarp-Slutarps IF U 0 0 0 0 0
41 IK Rössö Uddevalla A 0 0 0 0 0
42 Lidköpings FK F19 0 0 0 0 0
43 Bankeryds SK 0 0 0 0 0
44 Hyssna IF 0 0 0 0 0
45 Orust FC 0 0 0 0 0
46 Råda BK 0 0 0 0 0
47 Mullsjö IF A Dam 0 0 0 0 0
48 Vartofta SK 0 0 0 0 0
49 IFK Kristinehamn 0 0 0 0 0
50 Svenljunga IK 0 0 0 0 0
51 Kronängs IF U 0 0 0 0 0
52 Svenljunga IK U 0 0 0 0 0
53 Annelunds IF U 0 0 0 0 0
54 Trollhättans IF 0 0 0 0 0
55 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 0 0 0 0 0
56 Lerums IS A 0 0 0 0 0
57 Skultorps IF 0 0 0 0 0
58 Vinninga AIF 0 0 0 0 0
59 Götene FK 0 0 0 0 0
60 Skoftebyns IF 0 0 0 0 0
61 Ulvåkers IF U 0 0 0 0 0
62 Vara SK 0 0 0 0 0
63 FC Trollhättan 0 0 0 0 0
64 Toarpsalliansen 0 0 0 0 0
65 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
66 Axvalls IF 0 0 0 0 0
67 Eriksbergs IF 0 0 0 0 0
68 Gällstads FK 0 0 0 0 0
69 Sävedalens IF 0 0 0 0 0
70 Östadkulle/Södra Härene 0 0 0 0 0
71 Rackeby/Kållandsö 0 0 0 0 0
72 Götene FK U 0 0 0 0 0
73 IK Frisco U 0 0 0 0 0
74 Norra Fågelås 0 0 0 0 0
75 Hörnebo SK 0 0 0 0 0
76 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro U 0 0 0 0 0
77 Jönköpings Södra IF 0 0 0 0 0
78 Qviding FIF 0 0 0 0 0
79 Kroppefjälls IF 0 0 0 0 0
80 Ardala GoIF A 0 0 0 0 0
81 Annelunds IF 0 0 0 0 0
82 Emtunga/Tråvad/Larv/Vedum 0 0 0 0 0
83 Mellby IK 0 0 0 0 0
84 Jung-Kvänum 10 IF 0 0 0 0 0
85 IFK Tidaholm 0 0 0 0 0
86 Jitex Mölndal BK F17 0 0 0 0 0
87 Malmö FF F19 0 0 0 0 0
88 Halmstads BK 0 0 0 0 0
89 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
90 Lödöse Nygård IK A 0 0 0 0 0
91 IFK Hjo 0 0 0 0 0
92 IFK Göteborg (F17) 0 0 0 0 0
93 Sils IF U 0 0 0 0 0
94 IF Elfsborg A 0 0 0 0 0
95 Mariedal/Sjömarken 0 0 0 0 0
96 IFK Göteborg F17 0 0 0 0 0
97 IF Tymer 0 0 0 0 0
98 Herrestads AIF 0 0 0 0 0
99 Sils IF 0 0 0 0 0
100 Vårgårda IK 0 0 0 0 0
101 Kinnarp-Slutarps IF 0 0 0 0 0
102 IFK Strömstad 0 0 0 0 0
103 Toarpsalliansen U 0 0 0 0 0
104 Alingsås KIK U 0 0 0 0 0
105 Hemsjö IF 0 0 0 0 0
106 Sjuntorps IF 0 0 0 0 0
107 Eds FF A 0 0 0 0 0
108 Moholms SK 0 0 0 0 0
109 Ardala GoIF U 0 0 0 0 0
110 Eda IF 0 0 0 0 0
111 Töreboda IK/Moholms SK 0 0 0 0 0
112 Saleby IF A 0 0 0 0 0
113 Brämhults IK 0 0 0 0 0
114 Degerfors/Rävåsens F17 0 0 0 0 0
115 Vinninga AIF U 1 0 0 1 0
116 Torslanda IK A 1 0 0 1 0
117 IK Rössö Uddevalla F19 1 0 0 1 0
118 Onsala BK 1 0 0 1 0
119 Kronängs IF 1 0 0 1 0
120 Alingsås KIK 1 0 0 1 0
121 Herrestads AIF U 1 0 0 1 0
122 Bengtsfors IF 1 0 0 1 0
123 Ulricehamns IFK 1 0 0 1 0
124 Mariebo IK 1 0 0 1 0

Match

Skövde KIK

Södermalms IP Konstgräs
25 februari 2024
12:00

Våmbs IF

Samling
Samlingstid: 10:40
Samlingsinfo: Södermalm