Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC

Följ

Viking HC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Viking HC
Välj lag

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 17:00

      Träning J18


      17:50
    • 19:00

      Borlänge HF (hemma) J20 Elit


      21:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 3Tor
    • 15:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 15:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 4Fre
    • 16:00

      Träning U10/11


      17:00
    • 17:15

      Träning J20 Elit


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      Sunne IK (borta) A-lag


      21:30
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:00

      Säffle HC (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Forshaga IF (hemma) U16


      21:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 10Tor
    • 15:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 15:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 11Fre
    • 16:00

      Träning U10/11


      17:00
    • 17:15

      Träning J20 Elit


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      Nora HC (borta) A-lag


      21:30
  • 12Lör
    • 10:15

      Träning Målvakt


      12:15
    • 12:30

      Arvika HC/CHC (hemma) U16


      14:30
  • 13Sön
    • 12:15

      Arvika HC/CHC (borta) U13


      14:15
    • 12:15

      Träning Skridskoskola TKH


      13:30
    • 15:00

      Kristinehamns HT (hemma) J18


      17:00
  • 14Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning U10/11


      17:50
    • 18:00

      Träning J20 Elit


      18:50
    • 19:00

      Träning J18


      19:50
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning J18


      17:45
    • 19:00

      Grums IK (hemma) J20 Elit


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 17Tor
    • 15:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 15:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning U10/11


      16:50
    • 17:00

      Träning J18


      16:50
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      17:50
    • 19:00

      Filipstads IF (hemma) A-lag


      21:00
  • 19Lör
    • 12:00

      Kils AIK (borta) U16


      14:00
    • 16:00

      Malungs IF (borta) J20 Elit


      18:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Färjestad BK Grön (borta) U13


      02:00
    • 12:15

      Träning Skridskoskola TKH


      13:45
    • 15:00

      Forshaga IF (hemma) J18


      17:00
  • 21Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning U10/11


      17:50
    • 18:00

      Träning J20 Elit


      18:50
    • 19:00

      Träning J18


      19:50
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:00

      Bofors IK Karlskoga (borta) J20 Elit


      21:00
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30
  • 24Tor
    • 15:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 15:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 25Fre
    • 16:00

      Träning U10/11


      17:00
    • 17:15

      Träning J20 Elit


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
      Valhall
      Anteckning: Isträning
  • 26Lör
    • 09:15

      Träning Målvakt


      10:45
    • 13:00

      BIK Karlskoga U (hemma) U16


      15:00
    • 13:30

      Strömsbro IF (borta) J20 Elit


      15:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning U10/11


      17:50
    • 18:00

      Träning J20 Elit


      18:50
    • 19:00

      Träning J18


      19:50
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning J20 Elit


      18:00
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Träning A-lag


      20:30