Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vapnö IF P/F 15/16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vapnö IF P/F 15/16.
P/F 15/16
Följ oss för uppdateringar
God kväll
Tack för dagens träning, mycket glädje och skratt hos killarna idag.
Under föräldramötet fanns det stort intresse att gå en utbildningen som krävs för att leda laget i matchspelet. Ni som kan tänka er att gå den skriver i kommentarerna vilket datum som passar er bäst, skriv gärna flera om det går. Det datum som får flest röster kommer jag förmedla vidare till Rasmus (vår utbildare) som sedan kommer kalla er till utbildningen. Den är max 3 timmar och kommer vara på Vapnö.
9/2 måndag kl.17.30-20.30
11/2 onsdag kl.17.30-20.30
16/2 måndag kl.18.00-21.00
/Aki och Robert
Hej jag kan vara med den 9:e eller den 11:e. Ha en bra kväll /Martin
RapporteraRapportera
9:e eller 11:e 👍
RapporteraRapportera
Hej,
Rapportera11:e funkar för mig
Rapportera
Jag anmälde min man Ola till detta, men tyvärr kan han inget av dessa tillfällena. Kändes som ni fick ihop en del föräldrar ändå så om möjligt kan han nog avstå :)
RapporteraRapportera
Alla datum ser ut att passa mig
RapporteraRapportera
Bra att flera av er redan har skrivit, tack. Ni som inte hunnit kommentera får denna veckan på så kan vi sammanställa det datum som passar flest och meddela Rasmus detta.
RapporteraRapportera
Vilket som funkar
RapporteraRapportera
Kan vilket som👍
RapporteraRapportera