Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vapnö IF P/F 15/16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vapnö IF P/F 15/16.
P/F 15/16
Följ oss för uppdateringar
Hej på er
Vi i tränargruppen har en del som händer vid sidan av fotbollen som krockar med träningen imorgon torsdag. Det innebär att Johan är ensam på plats och vi önskar stöd av två föräldrar. Skriv i kommentarsfältet eller hör av er till oss om ni kan hjälpa oss med träningen.
VI är också i behov av två spelare till lördagens match då vi har en del återbud. Match lördag 20/9 kl.10.30 mot Skottorp på Vapnö IP, samling kl.9.45. Skriv i kommentarsfältet om ert barn kan spela på lördag, första två får platserna.
Tack på förhand och ha en fortsatt bra dag.
/Tränarna
Kan ringa eller sms mig, Robert på 0735-32 53 19 också.
Träning | 26 okt, 10:30 |
Träning | 27 okt, 18:45 |
Avslutning | 2 nov, 11:30 |
Träning | 3 nov, 18:45 |
Träning | 9 nov, 10:30 |
Hej, jag kan hjälpa Johan imorgon.
Rapportera/Lasse
Rapportera
Grym är du Lars! Bara löpning imorgon!😁😜
RapporteraTack!
Rapportera
Är tyvärr bortrest imorgon men kan hjälpa till en annan gång.
RapporteraRapportera
Toppen att du är med Lasse, tack.
RapporteraTack för återkopplingen Martin, vi säger till när hjälp behövs nästa gång.
Finns det någon som vill hjälpa till med laget, all hjälp är välkommen, så får ni säg till så hjälps vi åt för att det ska bli så bra dom möjligt för killarna.
Rapportera