Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tyringe IF Tyringe IF U lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tyringe IF Tyringe IF U lag.
Tyringe IF U lag
Följ oss för uppdateringar
Hej !
Hoppas ni har haft ett bra sommarlov!
Träningen startar imorgon, den 4/8 kl.18.30. Jag ser fram emot att träffa er alla igen och komma igång.
Matcherna kommer läggas upp snarast så ni alla kan planera. Tills dess, se den bifogade filen/bilden för information gällande alla matcher. Första matchen spelas nästa vecka den 13/8 kl. 19.00 och det är en hemmamatch.
Under träningarna kommer vi precis som tidigare att fokusera på spelförståelse, teknik och att utvecklas tillsammans som ett lag.
Vi ses på träningen!
| Föräldrarmöte | 11 aug, 18:00 |
| Träning | 11 aug, 18:30 |
| Träning | 18 aug, 18:30 |
| Träning | 25 aug, 18:30 |
| Träning | 1 sep, 18:30 |
|
|
Betalning via Fritidskortet |
| 22 jul | Tråkiga nyheter |
| 6 jul | Bilbingo viktigt |
| 4 jul | Träningskläder |
| 23 jun | Teamshop på intersport. |
Tjena fittim
RapporteraJag kommer inte kunna träna på ett tag då jag har varit med i en vilt olyka å har fått en spricka i foten, ett benbrott i vänsterhand, en spricka i högerhand och två brutna revben
Rapportera
Shiit krya på dig
RapporteraRapportera
Krya på dig Theo
RapporteraRapportera
Tråkigt att höra, krya på dig Theo
RapporteraRapportera