Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Torsångs IF P 13-14 ( 2011-12 )
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Torsångs IF P 13-14 ( 2011-12 ).
P 13-14 ( 2011-12 )
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Evenemangskommittén i Torsångs IF som planerar midsommarfirandet vill så snart som möjligt ha in namn på årets lagföräldrar. Så vi undrar om det är några som vill vara lagföräldrar den här säsongen? Det behöver vara två stycken. Om ingen anmäler sig så lottar vi. De som varit tidigare säsonger är då undantagna. 😊
Det som ligger på lagföräldrarna är att skriva lista på de som ska ansvara för fikaförsäljning under hemmamatcherna, att fördela ut vårt ansvarsområde på midsommar och att vara behjälpliga med att planera och styra upp aktiviteter som tex Krämfabriken, avslutning mm.
Lämna en kommentar om du är intresserad av att vara lagförälder i år. Först till kvarn! 😎
Jag är med och arrangerar midsommar och vårt lag kommer även i år ansvara för montage/demontage av stånden. Så räkna med att göra ett pass antingen dagen innan eller midsommardagen.
RapporteraSenast var de gjort på ca 40minuter så inget märkvärdigt. 👍
Rapportera