Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tollarps IF A-lag Herrar Fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tollarps IF A-lag Herrar Fotboll.
A-lag Herrar Fotboll
Följ oss för uppdateringar
Ja det känns fint Eddie! En dålig insats så hamnar man där. Gör man 5 bra hamnar man inte där, haha.
Vi möter glimåkra borta på lördag kl 14.
Härligt gubbar på svala listan både på fotbollikristianstad.se och k-bladet.... smakar mumma inför kvalet att dom tror de är nåt fel på vårt självförtroende, gå nu ut och visa dom att vi är bäst!!!! ses på torsdag!!!
Rapportera
Läge att uppdatera webfrågan kanske. Förslagsvis hur det går i kvalet... :)
Rapportera
Oväntat då ! :)
Denna vecka hjälps vi åt genom att alla tar sitt ansvar och kommer och tränar. Oavsett om man är äldre, yngre, startspelare eller inte!
Jag sviker dock ikväll för jag måste passa de små barnen på jubbet :/
Ses på onsdag så knäcks det på lördag :) :)
Till kvalmotståndare. Snacka om otur att missa seriesegern om du nu är från glimmen. Håller också med Dan, det var något av det värsta jag sett. Helt betydelselöst men man måste väl ändå kunna bruka allvar? Jag vet iaf att det kommer va rejält taggat till nästa helg!!
Rapportera
En av de mest pinsamma matcher vi någonsin sett Tollarp spela och en av oss har ändå sett dem i 50 år, visserligen 4-5 reserver men det är ingen ursäkt att ej bjuda till.Var där några "spioner" från Glimåkra som det nu blev så undrade de nog om de var på rätt arena och såg sina blivande kvalmotståndare. :( :(
Rapportera
Ni tror ni är bäst, men i själva verket ett gäng nötgter....
Rapportera