Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps HK

Följ

TIERP HOCKEY

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tierps HK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning U14


      20:00
  • 2Tor
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 3Fre
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning A-Lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:10

      Träning U14


      21:10
  • 4Lör
    • 11:30

      Träning U10


      12:30
  • 5Sön
    • 16:00

      Träningsmatch A-Lag


      21:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:40

      Träning U16


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 7Tis
    • 19:30

      Tränings match A-Lag


      22:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 10Fre
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning A-Lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning U10


      11:00
    • 11:15

      Träning U9


      12:15
  • 12Sön
    • 09:30

      SK Iron (hemma) U10


      11:30
    • 16:00

      Träningsmatch A-Lag


      20:00
    • 16:00

      Tierp-Gimo U14


      19:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 14Tis
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:30

      Träningsmatch A-Lag


      23:00
  • 15Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 16Tor
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 17Fre
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Eskilstuna Trophy U14 U14


      00:00
    • 10:00

      Träning U10


      11:00
    • 10:00

      THK - IFK Arboga U14


      11:00
    • 11:15

      Träning U9


      12:15
    • 13:15

      Östhammars SK (borta) U16


      15:15
    • 14:00

      Almtuna - THK U14


      15:00
    • 15:45

      Träningsmatch A-Lag


      22:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Eskilstuna Trophy U14 U14


      19:00
    • 08:00

      Göta Traneberg - THK U14


      09:00
    • 10:00

      THK - Nacka HK U14


      11:00
    • 12:30

      SDE - THK U14


      13:30
    • 16:00

      Träningsmatch A-Lag


      21:00
    • 16:00

      Träningsmatch U10


      18:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:40

      Träning U16


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
  • 21Tis
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 22Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 23Tor
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 24Fre
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
  • 25Lör
    • 10:00

      Träning U10


      11:00
    • 11:15

      Träning U9


      12:15
  • 26Sön
    • 14:30

      Träningsmatch U10


      16:30
    • 16:45

      Träning U11


      18:00
  • 27Mån
    v.39
    • 16:40

      Träning U16


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
      Vegahallen Tierp
  • 28Tis
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning U11


      20:00
  • 29Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
  • 30Tor
    • 16:40

      Träning U11


      17:40
    • 17:50

      Träning U16


      18:50