Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tierps HK

Följ

TIERP HOCKEY

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tierps HK
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:30

      Hemma Match A-Lag


      22:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Strömsbro (hemma) U11


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot SHK U13


      13:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 5Tis
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 17:50

      Träning U9


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Borta match mot Flemingsberg A-Lag


      00:00
  • 6Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 7Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 8Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 19:00

      Hemma match Rimbo A-Lag


      22:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning U9


      10:30
    • 11:00

      Match mot Almtuna U13


      13:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
    • 19:40

      Borta match mot Göta/Traneberg A-Lag


      01:00
  • 11Mån
    v.41
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 12Tis
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 17:50

      Träning U9


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 13Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 14Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
  • 15Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 19:00

      Hemma match mot Järfälla A-Lag


      23:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning Skridsko/hockeyskolan


      10:00
    • 09:00

      Poolspel i gimo U10


      11:00
    • 10:00

      Träning U9


      11:00
    • 14:00

      Gävle GIK (hemma) U16


      15:00
    • 16:20

      Bålsta HC (borta) U14


      18:20
    • 18:00

      Match mot Gimo U13


      20:00
  • 17Sön
    • 15:30

      Poolspel I hallstavik U10


      19:00
    • 17:00

      Träning U11


      18:00
    • 18:10

      Träning U14


      19:10
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 18:10

      Träning A-Lag


      19:10
  • 19Tis
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U10


      18:50
    • 17:50

      Träning U9


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Borta match mot Lidingö A-Lag


      00:00
  • 20Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 21Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 22Fre
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Bortamatch mot Spå§nga A-Lag


      00:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning Skridsko/hockeyskolan


      10:00
    • 10:10

      Almtuna IS (hemma) U14


      12:10
    • 13:30

      Wings HC Arlanda2 (hemma) U9


      15:30
    • 13:30

      Östhammars SK (hemma) U9


      15:30
    • 13:30

      Rimbo IF1 (borta) U9


      15:30
    • 13:30

      Östervåla IF (borta) U9


      15:30
    • 13:30

      SHK Hockey Club (borta) U9


      15:30
    • 14:00

      Östhammars SK (hemma) U16


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Knivsta IK (hemma) U11


      11:00
    • 11:00

      SHK Hockey-Club (borta) U11


      12:00
    • 12:00

      Match mot Wings U13


      14:00
  • 25Mån
    v.43
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 18:10

      Träning A-Lag


      19:10
  • 26Tis
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 16:40

      Träning U9


      17:40
    • 19:00

      Hemma match mot Solentuna A-Lag


      22:00
  • 27Ons
    • 16:40

      Träning U14


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 28Tor
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 17:50

      Träning U14


      18:50
    • 19:00

      Träning A-Lag


      20:00
    • 20:10

      Träning U16


      21:10
  • 29Fre
    • 16:40

      Träning U13


      17:40
    • 16:40

      Träning U10


      17:40
    • 17:50

      Träning U11


      18:50
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:10

      Borta match mot Solentuna A-Lag


      00:00
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 13:15

      Match mot Östhammar U13


      15:15