Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tillberga IK P-15
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Tillberga IK P-15.
P-15
Följ oss för uppdateringar
Hej alla innebandyvänner
Äntligen är det dags för innebandy igen! Vi tränar lördagar 8:30 – 9:30 med start nu på lördag 2/10.
Vi kommer att köra flickor och pojkar 2014 och 2015 tillsammans, beroende på antalet barn får vi se om vi behöver dela upp gruppen.
Har ni någon kompis som är intresserad av att komma och testa så är de självklart välkomna!
Vi behöver också fler ledare, anmäl ert intresse till någon av oss nedan eller på träningen på lördag.
Ni ska alla ha fått mail med information angående medlemsavgift. Vi har också lagt upp information i fliken dokument döpt till avgifter 21/22 medlemskap.
Vi kommer sätta ett datum för föräldramöte lite längre fram, vi återkommer om det men tveka inte att höra av er om ni har några frågor redan nu,
Vi ses i hallen!
Mvh
Ledarna
Marcus Björklund 0705196310
Gabriel Brandberg på 0733640842.
Kalle Ljungberg 0728571792
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera