Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Triangelns IK P-05
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Triangelns IK P-05.
P-05
Följ oss för uppdateringar
Er favorit Italien låg ju riktigt risigt till efter att Australien gjort 1-0 på straffretur. Fast de bet ihop och efter en kvittering kunde de avgöra matchen med en nick i femte (!) tilläggsminuten. Vilket spännande drama!
För vårt tips innebär det att 78 kuponger nu har 2 rätt, 67 kuponger står på 1 rätt och tyvärr har vi fyra kuponger utan något rätt. Dock är det mycket kvar och allt kan fortfarande hända! Målmässigt har prognosen stigit till 26 mål. Det finns en kupong som gissat på 77 mål. Fortsätter prognosen att stiga i den här takten så är vi snart där!
Nu har vi en andhämtningsdag idag måndag. På tisdag kör vi så två matcher: Nya Zeeland - Nederländerna och den dagens blå-gula höjdpunkt: Chile - Sverige! Det blir spännande!
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera