Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Töreboda IK F11/F10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Töreboda IK F11/F10.
F11/F10
Följ oss för uppdateringar
Hej!
V 35 är det F8:s cafeteriavecka när det spelas ungdomsmatcher och A-lagsmatcher.
Arbetspassen tilldelas i första hand till de som inte var med och arbetade under klassfotbollen. Skulle det vara så att man har förhinder och inte kan arbeta under sitt pass ansvarar man själv för att hitta en ersättare.
Mån 28/8 Match kl 19.00 U-laget Herr
(endast cafeteria ingen korv)
Pass: kl 18.30 Astrid
Lör 2/9 Match kl 13.00 A-laget Dam
4 personer.
Entrén bemannas 40 min innan matchstart och man sitter minst 30 min in på matchen. Därefter hjälper man till i cafeterian. Försäljning av korv och 50-50 lotter i entrén och cafeterian. Dragning på lotterna sker i början på andra halvlek. (Det finns ytterligare instruktioner och en arbetsbeskrivning inne i cafeterian):
Pass:
Kl 11.45 Vera
Kl 11.45 Amida
Kl 12.00 Ebba
Kl 12.00 Sofia
Lör 2/9 Match kl 16.00 Herr A-laget
4 personer. Entrén bemannas 40 min innan matchstart och man sitter minst 30 min in på matchen. Därefter hjälper man till i cafeterian. Försäljning av korv och 50-50 lotter i entrén och cafeterian. Dragning på lotterna sker i början på andra halvlek. (Det finns ytterligare instruktioner och en arbetsbeskrivning inne i cafeterian):
Pass:
Kl 14.45 Kenzie
Kl 14.45 Lana
Kl 15.00 Idun K
Kl 15.00 Zeena
Sön 3/9 Match, ingen matchtid ännu, P10 (endast cafeteria ingen korv)
Pass
Kl ??? Svea
Sön 3/9 Match kl 17.30 F14/13 och kl 18.00 F11(endast cafeteria ingen korv)
Pass:
Kl 17.00 Ingrid
Kassorna behöver inte räknas. Kassaskrin för cafeterian och entrén finns inlåsta i arkivet i klubbstugan. Nycklarna till cafeterian får ni av Sara på tisdagens träning samma vecka. Glöm inte att överlämna nycklarna till nästa ansvarig på listan.
Under sista passet v. 35 städar vi av klubbstugan innan nästa lag tar vid v. 36.
Inga kommande aktiviteter
Hej, pappas Lana ska komma kl:14.45 på lördag 2/9
RapporteraRapportera
Hej,
RapporteraEbba är sjuk och hennes pappa ansvarar för storebrorsan match så jag måste vara hemma tills de är färdiga med matchen. Någon av er som har senare cafétid som kan byta med mig och ta kl 12?
Mvh Elin F
Rapportera