Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Timrå IK TIK08
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Timrå IK TIK08.
TIK08
Följ oss för uppdateringar
Gott folk
Workplanner har fördelat arbetspassen så de ligger upplagd i systemet. Det är en jämn fördelning av pass, men systemet gör att det kan se intensivt ut ibland.
Vi gjorde om kioskpass på vardagen till singelpass förutom på 2 A-lags matcher som går på vardagskväll. Dessa gjorde vi till dubbelpass.
Helgerna är det också dubbelpass på. I övrigt är det 50/50 och parkeringspass på matcher, 1 trygghetsvandring samt powerbreak på match för ungdomarna.
Om man vill byta pass så lägg ut en blänkare på vår Facebook- sida eller kontakta någon i laget. Om ett byte görs kan vi redigera i systemet så att rätt person står på passet😊
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera