Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Surte IS Junior Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Surte IS Junior Herr.
Junior Herr
Följ oss för uppdateringar
Hej. Det blev en rolig avslutning på året. Killarna kämpade bra och vi blev bättre och bättre ju längre in i turneringen vi kom.
Avslutningen på Hyttan blev lyckad där vi körde att quiz, åt hamburgare och hade utdelning av diplom för de som var med på turneringen.
Vi ledare tackar så mycket för i år. Det är en härlig grupp att arbeta med och vi känner att killarna hela tiden utvecklas både som personer och fotbollsspelare. Tanken är att vi kör igång med träning i månadsskiftet Jan- feb nästa år, återkommer med info framöver. Vi kommer då sikt in oss på att spela 9: e manna vilket kommer bli kul.
Vi vill även passa på att tack så mycket för den fina presenten.
Ha det bra ses vi på IP 2020.
Tack för denna säsongen, och allt arbete och engagemang för vårt lag . Med vänlig hälsning, Perssons
RapporteraRapportera
Tack ni fantastiska tränare som gör det möjligt för våra barn att göra det de älskar🙏 och brinner för.
Rapportera/Ronny
Rapportera