Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK P-2018

Följ

P-2018

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • för 2 dagar sedan Anna Kanwar

    Hej!

    Var exakt är fikabordet? 😅

    Rapportera

    Rapportera

  • för 16 dagar sedan Hanna Lee Wahlberg

    Hej Julia och Sandra, tack så jätte mycket för infon! Vad snällt 😊 tack för att jag får höra av mig om vi har fler frågor men då har vi det vi behöver inför helgen i alla fall 🙏

    Rapportera

    Rapportera

  • för 17 dagar sedan Julia Stenmark

    Hej Hanna :)
    Ingen fara, bara att fråga på!

    Under dokument ”Coop cupen 26” finns en lista som heter ”fikalista/matchvärd sammandrag samt coop cupen”. Där står de uppgifter man är tilldelade 16/5 samt 30/5 (de två sammandragen vi är ansvariga för i vår).

    Sen under dokument ”sammandrag och lagindelning 2026” hittar du laguppställningen, Alfred tillhör lag blå där kan du också se alla matcherna dom kommer kallas till. Sedan får ni eftersom ut kallelser som man svarar på om man deltar eller inte kan så vi vet hur många spelare som kommer inför varje match, svara gärna så snabbt man vet så vi hinner omfördela om något lag blir kort om spelare :)

    Bara att smsa mig om du har fler frågor!
    0703831970
    Med vänlig hälsning, Julia S

    Rapportera

    Rapportera

  • för 17 dagar sedan Sandra Burman

    Och under föräkdramöte 2026 på dokument finns en bra förklaring på vad man gör som match värd

    Rapportera

    Rapportera

  • för 17 dagar sedan Sandra Burman

    Hej ! Om ni trycker här uppe i hörnet på mer och väljer dokument finns de en matchvärd/fika lista, man tar bara fikat eller kaffet till matchen där det kommer vara ett fika bord men står under dokumentet vem som har ansvar för vad. Annars går de alltid skriva och fråga här på laget eller någon av ledarna 😊 vi kanske skulle gjort en kontakt lista till oss föräldrar oxå som man lägger in under dokument så man kan få tag på alla ? Eller finns de och jag missat de ?

    Rapportera

    Rapportera

  • för 17 dagar sedan Hanna Lee Wahlberg

    Hej!

    Jag och Tobbe är nya fotbollsföräldrar och vi känner oss lite dumma som inte riktigt hänger med. Finns det samlad info om praktiska saker såsom matchvärdsuppgifter, vad man förväntas göra. När man bakar eller har i uppgift att ta med kaffe, var lämnar man det och när osv. Vi har en massa dumma frågor men känner inte direkt någon i laget så vi vill bara höra om det finns någon samlad info för oss nybörjare 😅 alternativt om det finns någon vi kan vända oss till med alla frågor så här i början? / Hanna och Tobbe

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 maj Josefin Grundberg

    Hej

    Blivit lite miss i minnet från denna mamma. Elliot hinner inte komma på träningen idag. Ber om ursäkt för sent meddelande.

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj Mattias Salmela

    Sammandraget för Sunnanå ofärgad kommer flyttas från 13/6 till 14/6. Med samma tider enligt informationen som jag fått.
    Det kommer att uppdateras i kalendern när ändringarna gått igenom i systemet.

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 apr Ida Pilblad

    Hej vill bara meddela att Gustav Pilblad kommer att spela med sina klasskompisar i stämningsgården i år istället så han kan tas bort från detta lag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 14 apr Julia Stenmark

    Hej Louise!
    Tack för att du ställde upp förra året.
    Planen är att sätta ihop ett föräldramöte så snart som möjligt och då får vi fördela ut de olika ansvaren på nytt hoppas så många som möjligt kommer på det, vi återkommer med tid!
    Med vänlig hälsning, Julia

    Rapportera

    Rapportera