Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stöde IF

Följ

Stöde IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P 08-09


      19:30
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 14:00

      Krokom/Dvärsätts IF (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Lucksta IF (borta) Herr Div 3


      16:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Sundsvalls FF P09 (hemma) P 08-09


      11:00
    • 10:00

      Njurunda SK 11 Röd Div 10 (borta) P/F 10-11


      12:00
    • 17:00

      Fränsta IK (borta) Dam


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P 08-09


      19:30
  • 11Ons
    • 18:30

      Träning F 08-09


      20:00
      Stöde ungdomsplan, vid skolan
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      IF Team Hudik 2 (hemma) Dam


      13:00
    • 11:00

      Kovlands IF 2011 (borta) P/F 10-11


      13:00
    • 14:30

      Svartviks IF 08/09 (hemma) P 08-09


      16:30
    • 15:00

      Sund IF (hemma) Herr Div 3


      17:00
  • 15Sön
    • 17:00

      Heffnersklubbans BK (hemma) Dam


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P 08-09


      19:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:15

      Sidsjö-Böle IF P08 svart (borta) P 08-09


      12:15
    • 11:15

      Söråkers FF 2011 svart (hemma) P/F 10-11


      13:15
    • 13:00

      IFK Timrå (borta) Dam


      15:00
    • 14:00

      Sollefteå GIF FF (hemma) Herr Div 3


      16:00
  • 22Sön
    • 14:00

      Sundsvalls FF (borta) Dam


      16:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P 08-09


      19:30
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P08 grön (hemma) P 08-09


      12:00
    • 12:00

      Sidsjö-Böle IF P11 Svart (borta) P/F 10-11


      14:00
    • 13:00

      Alnö IF (hemma) Dam


      15:00
    • 14:00

      Svartviks IF (borta) Herr Div 3


      16:00
  • 29Sön
    • 14:00

      Sundsvalls DFF 2 (hemma) Dam


      16:00
  • 30Mån
    v.40