Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsund HF

Följ

Stenungsunds Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:10
    • 21:00

      Träning U16


      22:10
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:50
    • 18:00

      Domarkurs U16


      20:00
    • 18:00

      föräldramöte Team 12


      19:30
    • 18:30

      Träning Team 08


      19:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Domarkurs U16


      20:00
    • 18:00

      Domarkurs U16


      20:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 18:30

      Härryda HC Blå (borta) Team 10


      19:30
    • 19:00

      Kungälvs IK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Rönnängs IK (hemma) J18/J20


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:40

      Träning A-lag


      19:50
    • 19:00

      Träning J18/J20


      21:10
    • 21:10

      Träning U16


      22:10
  • 9Lör
    • 08:50

      Träning Team 13


      10:00
    • 10:00

      Poolspel Stenungsund Team 10


      13:00
    • 10:00

      Domare U12 Domare


      10:45
    • 10:40

      Domare U12 Domare


      11:30
    • 11:30

      Träning Team 11


      13:00
    • 13:00

      Lerumspucken Team 12


      19:00
    • 15:00

      Träning Team 08


      16:20
    • 16:30

      Frölunda HC (borta) U16


      18:30
    • 17:00

      Trollhättans HC (borta) A-lag


      19:00
    • 17:00

      Varberg HK (hemma) J18/J20


      19:00
    • 17:30

      Göteborgs IK (borta) Team 09


      19:30
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:50
    • 21:00

      Träning U16


      22:10
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      IF Mölndal Hockey (hemma) A-lag


      21:00
  • 14Tor
    • 19:00

      Träning A-lag


      20:30
    • 20:00

      Bäcken HC (hemma) U16


      22:00
    • 20:00

      Ste-Bäcken U16 Domare


      22:00
      Stenungsund arena
      Anteckning: Döma på linjen Stenungsund - Bäcken U16 div 1.

      Behöver 2 linjedomare. Först till kvarn.
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 12:20

      Lysekils HV 1 (hemma) Team 11


      15:30
    • 12:20

      Rönnäng IK 1 (hemma) Team 11


      15:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:20
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Bäcken HC (borta) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Frölunda HC 2 (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Döma Ste-Frölunda Domare


      21:00
    • 20:00

      Träning J18/J20


      22:10
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 18:40

      Träning U16


      19:40
    • 19:30

      Falkenberg/Varberg (borta) J18/J20


      21:30
    • 19:40

      Träning Team 08


      22:00
  • 23Lör
    • 07:30

      Träning Team 12


      08:30
    • 08:30

      Träning Team 11


      09:30
    • 08:30

      Träning Stingers Queens


      09:30
    • 08:30

      Träning Team 12


      09:30
    • 09:30

      Partille HK Röd (hemma) Team 09


      11:30
    • 09:30

      Döma U13 Domare


      11:00
    • 11:30

      Träning A-lag


      12:50
    • 13:00

      Munkedals BK (borta) Team 13


      16:00
    • 15:00

      Partille HK (hemma) Team 08


      17:00
    • 15:00

      Döma U14 Domare


      17:00
    • 15:30

      Bäcken HC Blå (borta) Team 10


      17:00
    • 16:30

      Hanhals IF (borta) J18/J20


      18:30
    • 17:30

      Skärgårdens SK (hemma) U16


      19:30
    • 17:30

      Döma linje U16 Domare


      19:30
    • 18:30

      Rönnängs IK (borta) Team 09


      20:30
    • 18:30

      Härryda HC Blå (borta) Team 09


      20:30
  • 24Sön
    • 07:30

      Träning Team 08


      08:20
    • 08:30

      Frölunda HC Vit (hemma) Team 10


      09:40
    • 08:30

      Bäcken HC (borta) Team 11


      11:00
    • 08:30

      Döma U12 halvplan Domare


      09:40
    • 09:40

      Träning Hockeyskolan


      10:40
    • 11:00

      Rönnängs IKröd (hemma) Team 12


      13:00
    • 11:10

      Rönnängs IKvit (hemma) Team 12


      14:10
    • 11:30

      Lions HC1 Strömstad (borta) Team 12


      13:30
    • 11:30

      Lions HC2 Strömstad (hemma) Team 12


      13:30
    • 12:10

      Rönnängs IKröd (borta) Team 12


      14:10
    • 12:10

      Lions HC1 Strömstad (borta) Team 12


      14:10
    • 13:10

      Lions HC2 Strömstad (borta) Team 12


      15:10
    • 13:10

      Rönnängs IKvit (borta) Team 12


      15:10
    • 16:00

      Stenungsund VS Hisingen IK SEKten


      19:00
    • 16:30

      Bäcken HC 2 (borta) U16


      18:30
    • 17:00

      Hisingens IK (hemma) A-lag


      19:00
    • 19:00

      Träning J18/J20


      21:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      18:50
    • 19:00

      Träning Team 08


      20:20
    • 19:30

      Hisingens IK (hemma) J18/J20


      21:30
    • 20:00

      Träning U16


      21:15
  • 27Ons
    • 18:00

      Stenungsund VS Vänersborg SEKten


      21:00
    • 19:00

      Vänersborgs HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 28Tor
    • 19:00

      Lerums BK Blå (borta) Team 08


      21:00
    • 19:00

      Träning J18/J20


      21:00
    • 20:00

      Träning J18/J20


      21:10
    • 21:00

      Träning U16


      22:10
  • 29Fre
    • 18:40

      Träning Team 09


      19:40
    • 18:40

      Träning Team 08


      19:40
    • 19:40

      Varberg HK (hemma) U16


      21:40
    • 19:40

      Döma Ste -Varberg Domare


      21:40
    • 20:00

      Kållered SK (hemma) J18/J20


      22:00
  • 30Lör
    • 07:40

      Träning Team 13


      08:50
    • 07:40

      Träning Team 12


      08:50
    • 12:00

      Hanhals IF Röd (hemma) Team 10


      13:00
    • 12:00

      Döma Ste-Hanhals Domare


      14:00
    • 13:10

      Munkedals BK 1 (hemma) Team 11


      18:00
    • 13:10

      Rönnäng IK 1 (hemma) Team 11


      18:00
    • 17:00

      Rönnängs IK (borta) U16


      19:00
    • 17:20

      Träning A-lag


      18:40
    • 18:00

      Munkedals BK (hemma) Team 09


      20:00
    • 18:00

      Döma Ste-Munkedal Domare


      20:00
    • 18:50

      Träning Team 10


      20:00
    • 19:30

      Härryda HC (borta) J18/J20


      21:30
  • 31Sön
    • 08:00

      Hanhals IF Vit (hemma) Team 11


      10:00
    • 08:00

      Döma 3 matcher U11 Domare


      09:30
    • 09:40

      Partille HK Vit (hemma) Team 09


      11:40
    • 09:40

      Döma Ste-Partille Domare


      11:30
    • 15:40

      Träning U16


      17:00
    • 16:00

      Grästorps IK (borta) A-lag


      18:00
    • 16:00

      Kungälvs IK (hemma) Team 08


      18:00
    • 16:00

      Döma Ste-Kungälv Domare


      18:00
    • 18:30

      Skärgårdens SK (hemma) J18/J20


      20:30