Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsund HF

Följ

Stenungsunds Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
    • 21:00

      Träning J18/J20


      22:10
  • 3Tis
    • 15:00

      Hockeyfritids U14-U16 U16


      16:00
    • 15:00

      Hockeyfritids Team 09


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 10


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 09


      17:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Träning J18/J20


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 12


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • Heldag

      Göteborgs Ishockey Cup Team 09

    • 18:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 19:30

      Partille HK (hemma) A-lag


      21:30
    • 19:30

      Stingers VS Partille SEKten


      22:30
  • 6Fre
    • Heldag

      Göteborgs Ishockey Cup Team 09

    • 09:00

      CUP Hockeystars UHC Team 14


      15:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Göteborgs Ishockey Cup Team 09


      19:00
    • Heldag

      Dömning U16 DM Domare

    • 07:30

      Träning Team 15


      08:30
    • 07:30

      Träning Team 11


      08:30
    • 08:30

      Träning Hockeyskolan


      09:30
    • 09:30

      Rönnängs IK (hemma) Team 10


      11:00
    • 09:30

      Dömning U13 Domare


      11:30
    • 15:00

      Rönnängs IK (hemma) U16


      22:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
    • 06:45

      Hockeymorgon Team 10


      07:45
    • 07:00

      Träning Team 11


      08:00
    • 07:10

      Morgonhockeyfritids U12-U16 U16


      08:00
    • 15:00

      Hockeyfritids u9-u11 Team 14


      16:00
    • 15:00

      Hockyfritids Team 12


      16:00
    • 15:00

      Hockeyfritids Team 13


      16:00
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 11


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:00

      Träning SEKten


      22:00
    • 19:30

      LN 70 HC (hemma) A-lag


      21:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 07:30

      Träning Team 14


      08:30
    • 07:30

      Träning Team 15


      08:30
    • 08:30

      Träning Team 11


      09:30
    • 08:30

      Träning Team 13


      09:30
    • 09:30

      Bäcken HC Blå (hemma) Team 10


      11:00
    • 09:30

      Dömning U13 Domare


      10:30
    • 14:30

      Lerums BK (borta) U16


      16:30
    • 15:30

      Skärgårdens SK (borta) Team 12


      17:30
    • 16:00

      Uddevalla HC/Trollhättans HC (hemma) Team 09


      18:00
    • 16:00

      Dömning U14 Domare


      18:00
    • 17:50

      Träning A-lag


      19:00
    • 17:50

      Träning U16


      18:50
    • 19:30

      Rönnängs IK (hemma) J18/J20


      21:30
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 06:45

      Hockeymorgon Team 10


      07:45
    • 07:00

      Träning Team 11


      08:00
    • 07:00

      Morgonhockey Team 09


      08:00
    • 07:10

      Morgonhockeyfritids U12-U16 U16


      08:00
    • 15:00

      Hockeyfritids Team 13


      16:00
    • 15:00

      Hockeyfritids u9-u11 Team 14


      16:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 10


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 09


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
  • 18Ons
    • 09:40

      Hanhals IF Röd (hemma) Team 11


      11:00
    • 17:30

      Träning Team 12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 19:30

      Lerums BK (hemma) J18/J20


      21:30
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning Team 15


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 18:00

      Stingers VS Lions HC SEKten


      22:00
    • 18:00

      Föräldramöte Team 11


      19:00
    • 20:00

      Träning J18/J20


      21:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 20Fre
    • 19:30

      Uddevalla HC/Trollhättan HC (hemma) J18/J20


      21:30
    • 19:30

      Hovås HC 2 (borta) U16


      21:30
  • 21Lör
    • 07:30

      Träning Team 13


      08:30
    • 07:30

      Träning Team 14


      08:30
    • 08:30

      Träning Hockeyskolan


      09:30
    • 09:40

      Hanhals IF Röd (hemma) Team 11


      11:00
    • 09:40

      Dömning U12 Domare


      11:00
    • 10:30

      Munkedal BK (borta) Team 10


      12:10
    • 15:00

      Munkedals BK (hemma) Team 12


      17:30
    • 15:00

      Poolspel Team 12 Domare


      17:30
    • 15:10

      Vänersborgs HC (borta) J18/J20


      17:10
    • 17:30

      Kållered SK (hemma) U16


      19:30
    • 17:30

      Dömning U16 Domare


      20:00
    • 20:00

      Rönnängs IK (hemma) Team 09


      22:00
    • 20:00

      Dömning U14 Domare


      22:00
  • 22Sön
    • 07:30

      Träning Team 15


      08:50
    • 07:30

      Träning Stingers Queens


      09:00
    • 08:45

      Hanhals IF Vit (borta) Team 12


      10:45
    • 08:45

      Frölunda HC Vit (borta) Team 12


      10:45
    • 09:10

      Träning Team 13


      10:50
    • 09:10

      Träning Team 14


      10:50
    • 11:40

      Uddevalla/Lions HC (borta) U16


      13:40
    • 13:00

      Munkedals BK (borta) Team 09


      15:00
    • 15:00

      Dömning Poolspel Domare


      17:30
    • 16:00

      Rönnäng IK 1 (hemma) Team 11


      18:20
    • 16:30

      Sörhaga/Alingsås HK (borta) A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning J18/J20


      19:00
    • 19:30

      Bäcken HC (hemma) U16


      21:30
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning Team 14


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:00
    • 18:40

      Träning Team 09


      19:30
    • 18:40

      Träning Team 10


      19:40
    • 19:30

      Rönnängs IK 2 (hemma) U16


      21:30
    • 19:30

      Dömning U16 Domare


      22:00
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning Team 15


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 14


      20:00
    • 19:30

      Göteborgs IK (hemma) A-lag


      21:30
    • 19:30

      Stenungsund VS GIK SEKten


      21:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 12:40

      Kållered SK Vit (borta) Team 12


      14:40
    • 12:40

      Bäcken HC Blå (borta) Team 12


      14:40
    • 13:30

      Munkedal/Lions/Lysekil (borta) J18/J20


      15:30
  • 30Mån
    v.5
    • 06:45

      Hockeymorgon Team 10


      07:45
    • 07:00

      Träning Team 11


      08:00
    • 07:00

      Morgonhockey Team 09


      08:00
    • 07:10

      Morgonhockeyfritids U12-U16 U16


      08:00
    • 16:00

      Träning Team 11


      17:00
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:00
    • 18:00

      Fys NHC Team 09


      19:00
    • 20:00

      Träning A-lag


      21:00
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
    • 21:00

      Träning J18/J20


      22:10
  • 31Tis