Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsund HF

Följ

Stenungsund Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 19:00

      Träning U16


      21:00
  • 6Fre
    • 18:40

      Träning Team 09


      20:10
    • 18:40

      Träning Team 08


      20:00
    • 18:50

      Träning Team 06


      21:30
    • 19:00

      Hanhals IF (borta) U16


      21:00
  • 7Lör
    • 08:20

      Träning Team 10


      09:40
    • 09:40

      Träning Team 11


      10:50
    • 11:00

      Träning Hockeyskolan


      12:10
    • 11:00

      Poolspel på Öckerö för barn födda -12 Hockeyskolan


      13:00
    • 12:20

      Träning A-lag


      13:40
    • 13:40

      Träning Team 07


      14:50
    • 14:00

      U16 DM U16


      20:00
    • 16:30

      Kungälvs IK (borta) Team 09


      17:30
    • 17:30

      Partille HK Vit (borta) Team 08


      19:30
    • 20:30

      Kungälvs IK Vit (borta) Team 06


      22:30
  • 8Sön
    • 08:00

      Träning Team 06


      09:30
    • 09:30

      Trollhättans HC (hemma) Team 08


      11:30
    • 15:00

      Mat och Hockey Team 10


      19:30
    • 15:15

      A-lagsmatch inkl. mat och utbildning Team 08


      19:00
    • 17:00

      Grästorps IK (hemma) A-lag


      20:00
    • 19:40

      Seriematch Team 07


      21:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 19:00

      IF Mölndal Hockey (hemma) A-lag


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:40

      Träning A-lag


      19:40
    • 19:40

      Hovås HC (hemma) U16


      21:40
  • 14Lör
    • 08:00

      Träning Team 08


      09:00
    • 09:20

      SHF (hemma) Team 11


      12:00
    • 13:40

      Härryda HC Blå (hemma) Team 09


      14:50
    • 17:00

      Seriematch Team 07


      18:15
    • 17:45

      Poolspel Rönnäng Team 10


      20:10
    • 17:45

      Rönnängs IK (borta) Team 10


      18:15
    • 18:20

      Hisingens IK Vit (hemma) Team 06


      20:20
    • 18:50

      Uddevalla Blue Rocks (borta) Team 10


      19:20
    • 19:40

      Rönnängs IK (borta) Team 10


      20:10
  • 15Sön
    • 07:50

      Träning Team 08


      08:50
    • 08:00

      Träning Team 09


      09:45
      Skogsvallen Munkedal
      Samlingstid: 07:15
      Anteckning: OBS! Träningen är i Munkedal.
      Endast Stenungsund. Helplan
    • 08:00

      Träning U16


      09:40
    • 09:50

      Träning Hockeyskolan


      10:50
    • 14:30

      Seriematch Team 07


      15:45
    • 16:00

      Kungälvs IK (borta) A-lag


      19:00
    • 16:00

      FöräldraSlaget 2019 Team 10


      17:10
    • 17:10

      Träning Team 06


      18:20
    • 18:50

      Varberg/Falkenberg (hemma) Juniorerna


      20:50
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 19:00

      Härryda Hockey (hemma) Team 08


      20:10
    • 19:20

      Träning U16


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 07:50

      Träning Team 10


      09:00
    • 07:50

      Träning Team 11


      08:50
    • 09:00

      Träning Team 07


      10:00
    • 10:00

      Lions HC Strömstad (hemma) Team 09


      11:10
    • 12:20

      Kungälvs IK (hemma) Team 09


      13:30
    • 13:40

      Frölunda HC Vit (hemma) Team 08


      15:40
    • 17:00

      Hisingens IK (borta) U16


      19:00
    • 17:30

      Frölunda/GIK Vit (borta) Team 06


      19:30
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 16:30

      Rönnängs IK (hemma) Team 09


      18:30
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis