Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hemmingsmarks IF F-16/17
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Hemmingsmarks IF F-16/17.
F-16/17
Följ oss för uppdateringar
Hej,
För ett tag sedan fick ni mail om nedanstående.
______________
Från och med i år är det krav på att registrera alla spelare från 9 år i fotbollens gemensamma informationssystem (FOGIS). Det är ett viktigt steg för att följa förbundets riktlinjer och säkerställa ordning och trygghet i svensk fotboll. När en spelare är registrerad i FOGIS är personen dessutom försäkrad.
Därför ber vi er nu alla att skriva ut och fylla i bifogad blankett, samt lämna den till en av oss tränare senast den 14 april. Ni kan antingen ta med den till en tisdagsträning eller lämna den direkt i en av våra brevlådor.
______________
Vi saknar ännu blanketter från några av er. Vänligen lämna dem till en tränare senast på träningen den 21 april.
Stort tack på förhand!
| Examenscupen för F17 | 6 jun, 08:30 |
| Examenscupen för F16 | 6 jun, 11:00 |
| Träning | 9 jun, 17:45 |
| Träning | 11 jun, 17:45 |
| F17 Sammandrag (PIF arrangerar) | 13 jun, 13:30 |
Hej! En dum fråga 🙋 Man ska fylla i föreningsnummer, är det 02334-11 som gäller där? Google sa det men jag vill ju inte skriva fel ☺
RapporteraRapportera
Jag har också en fråga. Hittar inget bifogat dokument? Kan såklart söka efter det på Fogis, men undrar om jag är blind? 😅
RapporteraRapportera
Nej, ni behöver inte fylla i föreningsnummer, det gör föreningen=)
RapporteraSkicka gärna ett mail till sammy.pergament@gmail.com så svarar jag med blanketten som ska fyllas i. Tack =)
Rapportera
Jag fick blanketten av Katrin 😊
RapporteraRapportera