Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Slätta SK

Följ

Slätta SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Slätta SK
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Forssa BK (hemma) P-05/06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Slätta - Samuelsdal P-08


      20:30
    • 19:50

      Träning Dam


      21:30
    • 19:50

      Träning F-05/06


      21:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U / P17


      21:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Seriematch Bjursås F-07


      19:30
    • 18:00

      Krylbo IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Krylbo - Slätta P-08


      19:00
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Enviken/Sundborn (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Hemma match mot Segro P-10


      11:30
    • 10:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Röd (borta) F-10


      12:30
    • 11:30

      Träning P-10


      13:00
    • 14:00

      Fagersta Södra IK (borta) Herr A


      16:00
    • 14:00

      IK Brage Grön (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Förstärkning till hemmamatchen imorgon lördag P-08


      16:00
    • 15:30

      Svärdsjö IF/Sundborns GoIF (hemma) P-07


      17:30
  • 5Sön
    • 09:30

      Envikens IF (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Torsångs IF (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) F-05/06


      13:00
    • 11:00

      Dala-Floda IF (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Svärdsjö/Sundborn (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Säters IF FK (hemma) F-11


      14:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 13:30

      Hemmamatch P-11


      15:30
    • 14:00

      Avesta AIK (hemma) F-08


      16:00
    • 14:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Svart (hemma) F-10


      16:00
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Swesom FC U (borta) Herr U / P17


      19:30
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:30

      Match U-laget mot Swesom U P-05/06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Öppen träning -06 BORLÄNGE F-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr U / P17


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Islingby IK (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F-08


      11:00
    • 12:30

      Östansbo IS Gul (hemma) P-09


      14:30
    • 14:00

      Östansbo IS Gul (borta) F-11


      16:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF FF 2 (hemma) P-05/06


      17:00
  • 12Sön
    • 10:15

      Falu BS FK (borta) F-09


      12:15
    • 11:00

      Bjursås IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) F-11


      13:00
    • 11:30

      Östansbo IS (hemma) F-05/06


      13:30
    • 12:15

      Falu BS FK (borta) P-05/06


      14:15
    • 12:15

      Falu BS FK (borta) P-07


      14:15
    • 12:30

      Träning F-12


      13:30
    • 13:00

      Avesta AIK (hemma) F-11


      15:00
    • 13:00

      Envikens IF (borta) F-10


      15:00
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 16:00

      Enviken/Sundborn (borta) F-09


      18:00
    • 16:30

      Bortamatch P-11


      18:30
    • 17:00

      IK Brage Vit (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Bortamatch Bullermyren P-10


      19:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Vika IF (hemma) Herr U / P17


      19:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Match mot Kvarnsveden F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 14Tis
    • 16:50

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Bjursås IK (borta) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Islingby IK (hemma) F-05/06


      19:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Match mot Samuelsdal F14 F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Match mot Enviken/Sudborn borta F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Hemmamatch P-11


      11:30
    • 10:00

      Hemmamatch mot Torsång P-10


      11:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Östansbo IS (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Svärdsjö IF (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      HEMMAMATCH MOT ENVIKEN P-10


      13:00
    • 12:30

      Sundborns GOIF (hemma) P-09


      14:30
    • 14:00

      Åbyggeby FK (borta) Herr A


      16:00
    • 15:00

      IFK Hedemora FK (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Torsångs IF (hemma) F-08


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Grycksbo IF BK (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Falu BS FK Blå (hemma) F-10


      12:00
    • 11:00

      Samuelsdals IF (borta) F-11


      13:00
    • 12:00

      Forssa BK Blå (hemma) F-10


      14:00
      Slätta IP Konstgräs
      Serie: Flickor Division 6 Grupp 2
      Anteckning: Samling på konstgräs kl 11.15 Ombytta och klara.
      Vattenflaska och utan örhängen.
      Resultat och referat
    • 12:00

      Falu BS FK (hemma) F-09


      14:00
    • 12:00

      Korsnäs IF FK Gul (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05/06


      15:00
    • 13:00

      Seriematch Mora F-07


      15:00
    • 13:30

      Träning F-12


      14:30
    • 14:00

      Forssa BK Vit (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Samuelsdals IF Svart (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Malungs IF U (hemma) Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05/06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Islingby IK Dam U (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 21Tis
    • 16:50

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning Herr A


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:20

      Träning F-05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Öppen träning 4 06 F-05/06


      19:30
    • 17:45

      Säsongsavslutning med Fika och föräldramatch F-10


      19:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Slätta SK


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Föräldramatch P-08


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05/06


      20:00
  • 25Lör
    • 08:20

      SportEwa cup P-14


      13:00
    • 08:45

      SportEwa cup P-13


      13:00
    • 09:00

      Sport Ewa Cup i Sundborn P-12


      15:00
    • 11:00

      Östansbo IS (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:15

      Sport Ewa Cup F-13


      13:30
    • 12:00

      SportEwa cup F-12


      17:00
    • 13:00

      Seriematch Falu BS F-07


      15:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK Svart (borta) F-08


      16:00
    • 14:30

      Bolltjejer A lagmatch F-11


      16:45
    • 15:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herr A


      17:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Vansbro AIK FK (borta) Dam


      13:00
    • 11:00

      IK Brage Grön (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Fotbollseftermiddag på Bågis F-09


      18:00
    • 13:00

      Träning F-12


      14:00
    • 14:00

      Föräldramatch P-09


      15:30
    • 15:00

      Hille IF (hemma) P-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05/06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Herr A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:20

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 30Tor
    • 16:45

      Träning P-05/06


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00