Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Slätta SK

Följ

Slätta SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Slätta SK
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      IK Brage (hemma) P-05/06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      IK Brage (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 3Tis
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Röd (borta) F-10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:00

      Träningsmatch Islingby F-05/06


      21:00
    • 19:20

      Träning F-05/06


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05/06


      21:00
  • 4Ons
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 00:00

      IFK Mora FK Vit (hemma) P-07


      02:00
    • Heldag

      Cup - Rallarbollen P-09

    • 08:15

      Rallarbollen (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:50

      Träning F-05/06


      19:30
    • 18:00

      Korsnäs IF FK Svart (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Korsnäs (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll Svart (borta) F-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Miljönären cup Bullermyren F-07


      21:00
    • 19:20

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr U / P17


      21:30
  • 5Tor
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 6Fre
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 09:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Fotbollsmatch Brage-Torbys Dam


      21:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:10

      IK Brage - Torsby div 2 Dam F-05/06


      21:00
    • 19:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-05/06


      21:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Bortamatch P-11


      11:30
    • 10:00

      IFK Borlänge Fotboll 1 (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Korsnäs IF FK Gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Islingby IK (hemma) F-10


      13:00
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Herr A


      16:00
    • 15:30

      Seriematch Bullermyren F-07


      17:30
  • 8Sön
    • Heldag

      Kansliet semesterstängt Slätta SK

    • Heldag

      Träning F-09

    • 10:00

      Bjursås IK (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 11:00

      Torsångs IF (borta) F-10


      13:00
    • 12:00

      IFK Hedemora FK (hemma) F-11


      14:00
    • 12:00

      Match mot Brage P-10


      13:30
    • 12:30

      Träning F-12


      13:30
    • 13:00

      IF Tunabro Vit (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Falu BS FK Gul (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Smedjebackens FK (hemma) F-11


      16:00
    • 15:00

      Falu BS FK Blå (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Seriematch Dala-Järna F-07


      17:00
    • 16:00

      Stora Skedvi IK FF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      IFK Hedemora FK (borta) F-08


      18:00
    • 17:30

      Kvarnsvedens IK Vit (borta) F-09


      19:30
  • 9Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Mockfjärds BK (borta) Herr U / P17


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Islingby IK (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Match mot Islingby P-05/06


      21:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Torsångs IF (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:20

      Träning F-05/06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      IK Huge (hemma) P-05/06


      21:00
    • 19:50

      Träning Dam


      21:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Falu BS FK (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:45

      Bortamatch P-11


      11:45
    • 11:00

      Samuelsdals IF Orange (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      IF Tunabro (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Forssa BK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hemma match mot Isingby P-10


      12:30
    • 13:30

      Seriematch Älvdalen F-07


      15:30
    • 14:00

      Forssa BK Blå (borta) F-10


      16:00
    • 15:00

      Forssa BK (borta) Herr A


      17:00
    • 16:30

      Miljönären Cup mot Brage P-07


      18:30
    • 17:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-11


      19:00
  • 15Sön
    • 10:00

      IF Tunabro (borta) F-11


      12:00
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-10


      12:00
    • 10:00

      IF Tunabro Vit (hemma) F-09


      12:00
    • 12:00

      Gustafs GoIF Röd (hemma) F-09


      14:00
    • 12:00

      Obs! Matchstart kl 1200!!!!! Hemmamatch mot Islingby P-10


      13:30
    • 12:00

      Hemmamatch ny tid! 1200!!! P-10


      13:10
    • 12:30

      Träning F-12


      13:30
    • 12:45

      Falu BS FK Gul (borta) P-09


      14:45
    • 14:00

      IFK Rättvik FK (hemma) F-11


      16:00
    • 15:00

      Djurmo Sifferbo IF (borta) P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 16Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:30

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (hemma) Herr U / P17


      20:15
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Falu BS FK Blå (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Färnäs SK (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Envikens IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Slätta SK


      19:30
    • 18:30

      Sollerö IF (hemma) Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:50

      Träning F-05/06


      21:30
    • 20:00

      Träning Herr U / P17


      21:30
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Torsångs IF (borta) F-05/06


      20:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
    • 19:50

      Träning Dam


      21:30
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      IFK Våmhus /Älvdalens IF (borta) Dam


      20:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Torsångs IF (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Falu BS FK Gul (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Dalsom Förening (hemma) P-05/06


      13:00
    • 11:00

      Dalsom Förening (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Horndals IF (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Strands IF (hemma) Herr A


      17:00
    • 16:00

      Seriematch Öna F-07


      18:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:30

      Hemmamatch P-11


      12:30
    • 11:00

      Östansbo IS Blå (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Bullermyrens IK (borta) F-11


      13:00
    • 11:00

      Fors IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Gustafs GoIF Röd (borta) F-09


      13:00
    • 12:30

      Träning F-12


      13:30
    • 13:00

      Krylbo IF (hemma) F-11


      15:00
    • 13:30

      Envikens IF (hemma) F-10


      15:30
    • 15:00

      Sundborn/Enviken (hemma) F-05/06


      17:00
    • 15:00

      Bortamatch Forsa P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Bortamatch Kvarnsveden P-10


      18:30
    • 17:30

      Islingby IK (borta) P-09


      19:30
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05/06


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Aspeboda SK (borta) Herr U / P17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK U (hemma) Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Match mot Sandviken NaFu15 region P-05/06


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Gustafs GoIF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:50

      Träning Dam


      21:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Miljönären cup Östansbo F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U / P17


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      21:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Sundborns GOIF (borta) F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:30
    • 18:20

      Träning F-05/06


      20:00
  • 28Lör
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (hemma) F-10


      13:00
    • 11:00

      Tunabro IF (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Match P-10


      12:30
    • 11:00

      Match P-10


      12:30
    • 14:00

      Forssa BK Blå (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Skogsbo-Avesta IF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Forsbacka IK (hemma) Herr A


      17:00
    • 16:00

      IFK Mora FK Vit (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) P-05/06


      19:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Svärdsjö minicup F-12

    • 08:15

      Svärdsjö Mini Cup P-14


      14:00
    • 09:00

      Svärdsjö Mini Cup P-13


      16:00
    • 09:00

      Svärdsjö Mini Cup 2021 F-13


      14:00
    • 09:00

      ICA SVÄRDSJÖ SUPERMARKET MINI CUP 29/8 P-12


      16:00
    • 11:00

      Avesta AIK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Sundborn/Enviken (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Match P-10


      12:30
    • 11:00

      Förstärkning till matchen på söndag P-08


      13:00
    • 12:00

      IFK Ludvika (borta) F-11


      14:00
    • 12:45

      Falu BS FK Blå (borta) F-10


      14:45
    • 13:30

      Bortamatch P-11


      15:30
    • 15:00

      Seriematch Sälen/Lima F-07


      17:00
    • 16:00

      Träning Slätta, Lek & Lär 2021


      17:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-05/06


      18:00
    • 16:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Sundborn/Enviken (borta) F-05/06


      19:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 18:45

      Slätta SK Gul (hemma) F-09


      20:15
  • 30Mån
    v.35
    • Heldag

      Kansliet obemannat Slätta SK

    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Korsnäs IF FK U2 (hemma) Herr U / P17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:30
  • 31Tis
    • 16:50

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Mockfjärds BK (borta) Dam


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Östansbo IS (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:30