Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Ö-bollen F-14

    • Heldag

      Öbollen-CUP P-14

    • 08:00

      Poolspel F-16


      13:30
    • 09:00

      Domare till tjejer födda 2016 F-13


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-13


      13:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) Damsenior


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag Skultorp F-15


      18:00
    • 14:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P-13


      16:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Ö-bollen F-14


      02:00
    • 00:00

      Öbollen-CUP P-14


      18:00
    • 11:00

      Herrestads AIF (borta) F-08


      13:00
    • 15:00

      Mariestads BK (borta) P-09


      17:00
    • 17:00

      IFK Tidaholm (borta) P-11


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
    • 19:45

      Möte spelarrådet Damsenior


      20:45
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) F-13


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (borta) F-14


      20:30
    • 19:00

      Sils IF (borta) F-10/11


      21:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 17:30

      Träning P-18


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:15

      Råda BK Gul (hemma) P-12


      20:15
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:45
    • 19:00

      Vara SK (hemma) F-08


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Värings GoIF (hemma) P-16


      12:00
    • 10:00

      Tomtens IF (hemma) P-16


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      12:00
    • 10:45

      Sammandrag Skara F-15


      18:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-16


      13:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-16


      13:00
    • 12:00

      Falköpings FK Röd (borta) P-16


      14:00
    • 12:00

      Falköpings FK Svart (borta) P-16


      14:00
    • 13:00

      IFK Wreta Kloster (borta) Damsenior


      15:00
    • 16:30

      Träning Herrseniorer


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P-14


      19:15
    • 19:00

      Tränarmöte F-14


      19:30
  • 7Fre
    • 11:00

      Träning P-09


      13:00
    • 15:00

      Ö-bollen F-13


      00:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Ö-bollen F-13

    • 09:00

      Olstorpscupen P-17


      14:00
    • 10:30

      Tidaholms GoIF Vit (borta) F-12


      12:30
    • 12:30

      IFK Falköping FF Orange (borta) P-12


      14:30
    • 12:30

      Våmbs IF Grön (borta) F-14


      14:30
    • 14:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 16:00

      Ulvåkers IF (borta) P-13


      18:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Ö-bollen F-13


      18:00
    • 08:45

      Sammandrag Falköping F-15


      15:45
    • 09:15

      Sammandrag i Mariestad (SIF GUL) P-15


      14:00
    • 10:00

      Sammandrag i Mariestad (SIF SVART) P-15


      14:30
    • 10:00

      Match F-17


      12:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå/Vit (borta) P-14


      12:00
    • 12:30

      IFK Hjo Vit (hemma) P-12


      14:30
    • 15:00

      IFK Hjo (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      IFK Hjo (hemma) P-11


      17:00
    • 15:00

      IFK Hjo (borta) F-09


      17:00
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Ekedalens SK (borta) P-14


      17:15
    • 17:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Jung/Kvänum 10 IF (hemma) F-10/11


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Götene IF Svart (hemma) P-13


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
      Orkanvallen
      Övrig platsinfo: Bosseplanerna
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 17:30

      Träning P-18


      18:30
    • 18:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Varnhems IF (borta) F-13


      20:00
    • 18:15

      Skövde KIK Svart/Vit (hemma) F-12


      20:15
    • 18:15

      Domaruppdrag för F12 P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:45
    • 19:30

      Råda BK U (hemma) Damsenior


      21:30
    • 19:30

      Bollkajsor F-09


      21:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-13


      20:00
    • 18:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-14


      19:00
    • 18:00

      Domaruppdrag för P13 P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
  • 14Fre
    • 14:00

      Ö-Bollen P-12


      00:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Ö-Bollen P-12

    • 02:00

      Ulvacupen F-14


      00:00
    • 09:00

      Ulvacupen P-13


      19:00
    • 09:00

      Poolspel falköping F-16


      14:00
    • 11:00

      Ulvacupen P-14


      00:00
    • 13:00

      Sammandrag 3 P-16


      19:00
    • 14:00

      Skövde AIK Grön (hemma) P-16


      16:00
    • 14:45

      Skövde AIK Vit (hemma) P-16


      16:45
    • 15:30

      Ardala GoIF (borta) P-16


      17:30
    • 16:00

      Ekedalens SK (hemma) Herrseniorer


      18:00
    • 16:15

      Saleby/Trässberg/N.Härne Svart (borta) P-16


      18:15
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-16


      19:00
    • 17:45

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-16


      19:45
  • 16Sön
    • 00:00

      Ö-Bollen P-12


      17:00
    • 00:00

      Ulvacupen F-14


      23:00
    • 00:00

      Ulvacupen P-14


      19:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) F-10/11


      13:00
    • 12:30

      Skövde AIK RödVit (borta) P-11


      14:30
    • 13:00

      BK Kenty (hemma) Damsenior


      15:00
    • 17:00

      Upphärad/Sjuntorp/Åsaka (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Mellby IK (hemma) F-10/11


      20:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-14


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Floby-Grolanda IF (borta) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-12


      21:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) F-10/11


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-18


      18:30
    • 17:30

      Träning P-18


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:45
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) Damsenior


      21:00
  • 20Tor
    • 10:00

      Träning F-09


      12:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning P-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Gullspångs IF (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Skara FC VitBlå (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 15:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P-11


      17:00
    • 17:00

      Jula BK (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Råda BK (borta) F-08


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Väring/Ulvåker (borta) F-14


      19:30
    • 17:30

      Träning P-17


      18:30
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-10/11


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Stenstorps IF (borta) P-13


      19:45
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Avslutning -föräldramatch P-14


      19:30
    • 18:30

      Axvall/Skara (borta) F-09


      20:30
    • 19:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-09


      21:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Mölltorp-Breviks AIF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Skövde KIK (borta) Damsenior


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi F-09

    • Heldag

      Skadevi cup F-10/11

    • 08:00

      Skadevicup F-12


      20:00
    • 11:00

      IFK Askersund (hemma) F-09


      12:00
    • 16:00

      Skadevicup P-09


      00:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Årsta FF (hemma) F-09


      18:00
    • 18:00

      Skadevi Cup P-11


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi F-09

    • Heldag

      Skadevicup P-09

    • Heldag

      Skadevi Cup P-11

    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) Damsenior


      15:00
    • 13:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-09


      14:00
    • 18:00

      Bollkajsor till damlaget F-14


      21:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Skadevi F-09

    • 00:00

      Skadevicup P-09


      17:00
    • 00:00

      Skadevi Cup P-11


      19:00
    • Heldag

      Arbete - Skadevi Cup Damsenior