Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
    • 18:30

      Stenstorps IF (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07/08


      20:30
  • 2Fre
    • 18:00

      Match mot Tymer/Lerdala P-09


      20:00
  • 3Lör
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) F-09


      13:00
    • 15:00

      Bollkajsor F-12


      18:00
    • 16:00

      Tabergs SK (hemma) Damsenior


      18:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F-06/08


      12:00
    • 10:45

      Falköpings KIK Rödvit (borta) F-10/11


      12:45
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Ekedalens SK (hemma) P-11


      13:00
    • 11:30

      Herrljunga/Frisco (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Herrljunga SK FK (borta) Herrseniorer


      14:00
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P-11


      14:30
    • 14:00

      Tomtens IF (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Döma P12 P-07/08


      15:15
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
    • 15:00

      Råda BK Grön (hemma) F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Råda BK U (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Vara SK (hemma) P-07/08


      19:00
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 19:00

      Lagmöte+fika Damsenior


      20:00
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Döma P12 P-07/08


      19:15
    • 20:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07/08


      22:00
  • 9Fre
    • 17:45

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) P-10


      19:45
    • 18:15

      Match mot IFK Mariestad P-09


      20:15
  • 10Lör
    • Heldag

      Attityd Cup P-11

    • 10:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-06/08


      12:30
    • 10:45

      Domaruppdrag F-06/08


      12:30
    • 11:00

      Guldkroken FK Svart (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herrseniorer


      14:00
    • 12:00

      Våmbs IF (borta) Damsenior


      14:00
    • 12:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-07/08


      14:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      Domare F14 F-09


      11:00
    • 10:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-13


      12:30
    • 10:45

      Domaruppdrag F-06/08


      12:30
    • 11:00

      Fagersanna IF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      Ulvåkers IF (borta) F-06/08


      16:00
    • 14:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Döma P11 P-07/08


      15:15
    • 15:00

      Falköpings FK (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-13


      17:00
    • 15:30

      Skara FC Vit (borta) F-13


      17:30
    • 15:30

      Skara FC Blå (borta) F-13


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-09


      20:00
  • 12Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Ardala GoIF (borta) F-14


      20:00
    • 19:00

      Falköpings KIK U (hemma) Damsenior


      21:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 00:00

      Hova/Weimer (borta) P-07/08


      02:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:30

      Skara FC Blå (borta) P-09


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Tjejsatsning Östra Skaraborg Skultorps IF


      19:00
  • 17Lör
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-06/08


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Vit (borta) F-14


      13:00
    • 11:00

      Matchspel F-15


      12:00
    • 12:00

      Skövde KIK (borta) Damsenior


      14:00
    • 14:00

      Vartofta SK (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Döma P12 P-07/08


      15:15
    • 16:00

      Valtorps IF (borta) Herrseniorer


      18:00
  • 18Sön
    • 10:30

      IFK Värsås (borta) F-10/11


      12:30
    • 10:30

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-13


      12:30
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 10:45

      Domaruppdrag F-06/08


      12:30
    • 11:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Våmbs IF (hemma) P-09


      14:00
    • 13:30

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-10


      15:30
    • 14:45

      Domare F-09


      16:00
    • 15:00

      Varnhems IF (hemma) F-13


      16:30
    • 15:00

      Våmbs IF (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Gnosjö IF (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Vara SK (borta) F-06/08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 19Mån
    v.38
    • 17:30

      Igelstorps IK (hemma) Herrseniorer


      19:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (hemma) P-07/08


      20:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) P-09


      20:00
  • 24Lör
    • 10:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:40

      Domaruppdrag F-06/08


      12:30
    • 11:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-12


      13:00
      Orkanvallen C
      Serie: Division 8 Skövde Flickor
      Samlingsinfo: Orkanvallen
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: OBS! Vi kommer att ha gemensamt ombyte före och gemensamt ombyte/dusch efter matchen. Medtag vattenflaska. Lämna smycken hemma. Ta med hårsnoddar/ sätt upp håret. Samling Orkanvallen kl. 10:00.
      Resultat och referat
    • 11:00

      IFK Hjo Vit (borta) P-13


      13:00
    • 15:00

      Skövde AIK (borta) P-07/08


      17:00
    • 15:30

      Råda BK Vit (borta) F-10/11


      17:30
  • 25Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Domare F14 F-09


      11:00
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Annelunds IF Vit (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      Döma P12 P-07/08


      12:45
    • 12:00

      Stenstorps IF (borta) Damsenior


      14:00
    • 13:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-16


      16:30
    • 13:45

      Falköpings KIK Röd (borta) F-10/11


      15:45
    • 14:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Döma P11 P-07/08


      15:15
    • 15:00

      IFK Tidaholm Blå (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Ekedalens SK (hemma) Herrseniorer


      18:00
    • 17:00

      Töreboda IK (hemma) F-09


      19:00
    • 17:30

      IF Elfsborg (borta) Damsenior


      19:30
    • 17:30

      Falköpings FK Svart (borta) P-10


      19:30
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Skultorps IF gul (hemma) F-10/11


      19:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 17:50

      Träning F-06/08


      19:30
    • 18:00

      Hörnebo SK Grön (borta) F-12


      20:00
    • 19:00

      Våmbs IF (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Avslutning F-06/08


      22:00
    • 18:15

      Mariestads BK/Jula (borta) P-07/08


      20:15