Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skultorps IF
Välj lag

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      19:45
    • 19:00

      Valtorps IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 4Ons
    • 13:00

      Uppstartsläger på Torsö F-08


      00:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 00:00

      Uppstartsläger på Torsö F-08


      13:00
    • 16:45

      Träning Herrseniorer


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:30

      Falköpings KIK (borta) Damsenior


      20:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:00

      Mariestads BK/Jula (borta) P-08


      14:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Tibro AIK FK (borta) Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 9Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Jula/Mariestads BK (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-10


      20:00
    • 19:00

      Tidaholms GOIF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Jula/Mariestad (borta) F-08


      21:00
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) F-05


      21:00
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Tomtens IF (7:7) (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F-08


      20:30
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Upptaktsträff F-09


      21:00
    • 19:00

      Råda BK U (hemma) Damsenior


      21:00
  • 14Lör
    • 09:30

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Ulvåker IF svart (hemma) F-09


      11:30
    • 13:30

      Bollkalle P-10


      16:00
    • 14:00

      IFK Värsås (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F10/11 P-07


      12:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Arentorp Helås FK (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Vit (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 16Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Jula/Mariestads BK (hemma) P-07


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) F-08


      20:30
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vitblå (borta) P-11


      20:00
    • 19:15

      IFK Mariestad Vit (borta) P-08


      21:15
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Bollkajsor till dammatchen 18:45 F-08


      20:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-07


      20:00
    • 18:45

      Vinninga AIF (hemma) Damsenior


      20:45
  • 21Lör
    • 08:00

      Träningsmatcher P-14


      13:00
    • 08:00

      Cup i Mariestad P-12


      13:00
    • 10:00

      Skövde Kik svart (borta) F-09


      11:30
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      IFK Värsås (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Svartvit (borta) F-10/11


      13:00
    • 12:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-10


      14:00
    • 15:00

      Hova/ Weimer Lyrestad (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2016 Fotbollsskola


      10:45
    • 10:00

      Skövde KIK (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Tibro AIK FK (hemma) P-08


      13:00
    • 13:30

      IFK Värsås (borta) F-10/11


      15:30
    • 14:45

      Domaruppdarg F-08


      16:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      IK Friscopojkarna U (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Tibro AIK FK Svart (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Skövde AIK Röd (hemma) P-12


      18:30
    • 17:30

      Skövde AIK Vit (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Skövde KIK (hemma) F-05


      20:30
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Skara FC Vit (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Döma P10 P-07


      19:45
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 11:00

      IFK Falköping FF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F-10/11


      13:00
    • 13:00

      Skövde AIK Vit (borta) P-11


      14:30
    • 13:00

      Töreboda IK Vit (borta) P-11


      14:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Sils IF (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 30Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Skövde KIK (hemma) F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Döma F11 F-05


      19:00