Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo Vit (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
    • 19:00

      Skara FC (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Mariebo IK (borta) Damsenior


      21:00
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-12


      18:30
    • 17:30

      Våmbs IF Svart (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-05


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      IFK Hjo Vit (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Ulvåker/Väring (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      BK Trix (borta) F-08


      12:00
    • 11:15

      IFK Mariestad Blå (borta) P-09


      13:15
    • 11:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-11


      13:00
    • 14:30

      Örslösa-Söne IK (borta) P-07


      16:30
  • 6Sön
    • 10:00

      IFK Skövde FK Vitblå (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Axvall/Varnhem (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F11 F-05


      12:15
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Domaruppdrag 4 st. F-12 spelar två matcher parallellt, F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Falköpings Kik vit (hemma) F-09


      18:30
    • 17:00

      IFK Hjo (borta) F-10/11


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) F-05


      19:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:30

      IFK Hjo Blå (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Döma P10 F-05


      19:45
    • 19:00

      Valtorps IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Tymer/Lerdala (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:15
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Axvalls IF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Igelstorps IK (hemma) Herrseniorer


      20:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:30

      Hörnebo SK (borta) F-08


      20:30
  • 12Lör
    • 11:00

      Råda BK (hemma) F-08


      13:00
      Orkanvallen B
      Serie: Division 5 Flick Vårmatcher
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: Svart och Röd
      Resultat och referat
  • 13Sön
    • 09:30

      Tibro AIK FK Svart (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2016 Fotbollsskola


      10:45
    • 10:00

      IFK Tidaholm Blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Våmbs IF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F11 F-05


      12:15
    • 14:00

      Mariestads BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:30

      Skövde AIK Röd (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Skara FC Vit (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Tollereds IF (borta) Damsenior


      17:00
    • 15:45

      Domaruppdrag 4 st F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Grolanda/Floby (borta) F-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-05


      19:00
  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) P-07


      20:30
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Bad o Grill P-08


      19:30
    • 18:00

      Skultorps IF Svart - IFK Mariestad Blå P-11


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Mölltorp/Breviks AIF (borta) P-10


      19:30
    • 19:00

      Falkpings Kik U (borta) Damsenior


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Internmatch F-14


      11:30
    • 11:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-08


      13:00
    • 12:30

      Råda BK Grön (borta) P-11


      14:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F11 F-05


      12:15
    • 11:00

      Mellby IK (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      Match mot IK Gauthiod F-05


      13:00
    • 15:00

      Råda BK (hemma) F-09


      17:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      IFK Skövde FK Vitblå (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:00

      Skövde AIK Vit (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Södra Ving/Timmele (hemma) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      IK Gauthiod (hemma) F-05


      19:00
    • 17:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      19:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Ulvåkers IF Röd (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-11


      19:00
    • 17:30

      Döma P11 P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Borgunda IK (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Sommarskoj F-08


      20:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:30

      Töreboda IK (hemma) P-08


      20:30
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 14:30

      Ulricehamns IFK (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Sils IF (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-08


      19:00
  • 28Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Töreboda IK (borta) F-08


      21:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Skara FC (hemma) P-07


      20:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 18:45

      Töreboda IK (borta) P-10


      20:45