Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Fagersanna IF (hemma) F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Döma P10 F-05


      19:40
    • 19:00

      Domare F10/11 (FilippaEbba) F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Domare P10 (Ester & Tilia) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Skövde AIK (borta) P-09


      20:30
  • 3Tor
    • 16:00

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Töreboda IK (hemma) F-08


      20:00
    • 18:15

      Vinninga AIF (hemma) Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (borta) F-08


      20:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:30
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Götene FK U (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Hörnebo SK (hemma) F-06


      19:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF U1 (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Skövde Kvinnliga IK (borta) F-09


      19:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Profilkläder P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Skövde AIK Röd (borta) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 9Ons
    • 17:00

      Profilkläder P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Mariestads BK Blå (borta) P-08


      20:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Match F-12


      12:00
    • 11:00

      Match Våmb P-05 P-05


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-10


      15:00
    • 16:00

      Egnahems BK (hemma) Damsenior


      18:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2015 Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Skövde KIK svart (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      IFK Skövde FK Blåvit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Domare F10/11 (Ebba & Isabelle) F-06


      13:00
    • 11:30

      Skövde KIK vit (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) Damsenior


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      18:00
    • 16:00

      Skövde KIK Vit (borta) F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Våmbs IF (hemma) Herrseniorer


      19:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      IFK Hjo (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
      Orkanvllen
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Fagersanna IF (hemma) F-06


      20:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Ulvåkers IF röd (borta) F-10/11


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
  • 18Fre
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) F-09


      19:30
  • 19Lör
    • 11:30

      IFK Hjo (borta) P-09


      13:30
    • 12:00

      Mellby IK (borta) Damsenior


      14:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Ulvåkers IF svart (hemma) F-10/11


      12:30
    • 12:00

      Alingsås KIK (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-10


      15:00
    • 16:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) P-10


      18:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Jula BK (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Falköpings Kvinnliga IK (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Norra Fågelås IF (borta) F-08


      19:30
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Våmbs IF Vit (hemma) F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:30

      Råda BK (borta) Damsenior


      21:30
  • 23Ons
    • 17:30

      Programblad F-06


      20:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF svart (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Toarpsalliansen D (borta) F-05


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:45

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 25Fre
    • 17:15

      Mariestads BK Röd (borta) P-08


      19:15
  • 26Lör
    • 09:15

      Domare P-07


      11:00
    • 10:00

      Gemensam aktivitet F-08


      15:30
    • 11:00

      Döma P10 F-05


      12:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK (borta) F-09


      12:30
    • 13:00

      Bollkallar P-10


      15:00
    • 13:00

      Tymer/Väring (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Bankeryds SK (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-09


      18:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      IF Weimer Lyrestad (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 11:00

      Domare F10/11 (Lina & Rebecka) F-06


      13:00
    • 15:00

      Skövde KIK (hemma) Damsenior


      17:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      IFK Hjo (borta) F-10/11


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF vit (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-06


      19:00
    • 17:30

      Falköpings KIK (borta) F-05


      19:30
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Föräldramatch P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30