Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 15:00

      Arentorps/Helås (borta) Damsenior


      17:00
  • 2Sön
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF Svart (borta) P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 19:00

      Match Våmb P-05 P-05


      20:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Camp F05 F-05


      00:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Camp F05 F-05


      12:00
    • 15:00

      IFK Falköping FF (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Skara FC (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 19:00

      Toarpsalliansen D (hemma) F-05


      21:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Sils IF Vit (hemma) P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 11:00

      Match Våmb P-05 P-05


      13:00
    • 11:00

      Jula BK (borta) F-08


      13:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Blå (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Axvalls IF (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Sils IF U (9:9) (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Mariestads BK (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Ulvåker/Väring (hemma) P-08


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:15

      Mariestads BK Röd (hemma) P-10


      20:15
    • 18:30

      Stenstorps IF (borta) F-08


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2015 Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) P-08


      13:00
    • 12:30

      Råda BK vit (borta) F-10/11


      14:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      Skara FC (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      IFK Värsås (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Saleby/Järpås (9:9) (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Hörnebo SK (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      IFK Mariestad (hemma) Herrseniorer


      20:30
    • 18:30

      Götene FK (borta) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-08


      20:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Rackeby/Kållandsö (9:9) (borta) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) P-10


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:00

      BK Trix (borta) F-08


      20:00
  • 29Lör
    • 08:00

      Giff cupen 2020 P-08


      00:00
    • 11:00

      Match Våmb P-05 P-05


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) F-05


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Giff cupen 2020 P-08


      19:00
    • 10:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:15

      Hörnebo SK (borta) F-10/11


      12:45
    • 13:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P-09


      15:00
    • 14:30

      Skövde KIK (borta) F-06


      16:30
    • 15:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Fröjereds IF (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 31Mån
    v.36