Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Falköpings KIK U-lag (hemma) Damsenior


      20:00
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Döma p10 F-05


      19:30
    • 18:30

      Vartofta SK (hemma) P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Döma f09 F-05


      11:00
    • 10:00

      Skövde AIK Röd (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      IFK Hjo (hemma) F-09


      12:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2015 Fotbollsskola


      11:00
    • 11:00

      Axvall/Varnhem (hemma) F-10/11


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      Värsås/Igelstorp (borta) F-10/11


      16:00
    • 15:00

      Skara FC Röd (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      18:45
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-10


      20:45
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Sils IF röd (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Ekedalens SK (hemma) P-08


      20:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 11:00

      Match mot Ekedalen P-09


      12:00
    • 12:00

      Match mot SAIK P-12


      13:00
    • 12:00

      Match Våmb P-05 P-05


      14:00
    • 12:30

      Våmbs IF Grön (borta) P-10


      14:30
  • 14Sön
    • 11:00

      Falköpings KIK vit (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Jula BK (hemma) F-05


      12:45
    • 12:00

      Bortamatch mot våmbs if P-12


      19:00
    • 13:00

      Våmbs IF Vit (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Skara FC (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Falköpings KIK (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:30
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Töreboda IK (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Våmbs IF Vit (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      IFK Värnamo (hemma) Damsenior


      18:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Tibro AIK FK Gul (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      DömaP10 F-05


      19:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Grolanda/Floby (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Råda BK Grön (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Götene IF (borta) Herrseniorer


      20:30
    • 19:00

      IFK Värsås (borta) Damsenior


      21:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:30

      Tibro AIK FK (hemma) Herrseniorer


      20:30
    • 18:45

      Träning F-08


      20:15
    • 19:00

      Ulvåkers IF (borta) F-06


      21:00
    • 19:15

      Råda BK (borta) Damsenior


      20:15
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:30

      Döma F10/11 F-05


      11:30
    • 10:30

      IFK Tidaholm (hemma) F-10/11


      12:30
    • 12:00

      Falköpings KIK röd (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) P-09


      14:30
    • 17:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Alingsås KIK (borta) F-05


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK Svart (borta) F-08


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Falköpings KIK (borta) F-06


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) Damsenior


      20:00
    • 18:00

      Skövde KIK (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Våmbs IF Grön (hemma) P-07


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:30

      Träningsmatch 9 mot 9 P-08


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 14:45

      Falköpings Kvinnliga IK (borta) F-08


      16:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Norra Fågelås IF (hemma) F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:30
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis