Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 08:00

      Kungsbacka IF (hemma) P-05


      09:00
    • 12:10

      Nora BK (borta) P-05


      13:10
  • 3Lör
    • 10:30

      Forshaga/Ulvsby (borta) P-05


      11:30
    • 11:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 13:00

      IF Elfsborg (borta) U-16/U-17


      15:00
    • 17:10

      IFK Uddevalla (hemma) P-05


      18:10
  • 4Sön
    • 08:00

      Hönö IS (hemma) P-05


      09:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 19:30

      IFK Falköping FF (borta) U-16/U-17


      21:30
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 13:00

      Kioskvecka höst 2019 U-16/U-17


      19:00
    • 14:00

      Karlstads BK (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Råda BK (hemma) F-04


      19:00
    • 17:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Kioskvecka höst 219 U-16/U-17


      21:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) Damsenior


      21:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:20

      Ulricehamns IFK (borta) F-05


      21:20
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
      Bosseplan 2
      Anteckning: Reservation för planernas skick.
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 19:00

      Gullspång/Hova/Finnerödja (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:00

      Trix /Mölltorp Brevik (borta) P-05


      21:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-08


      20:30
    • 19:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 18:00

      Förarbete Nabben cup U-16/U-17


      21:00
    • 18:45

      Våmbs IF (borta) Damsenior


      20:45
    • 18:45

      Alingsås KIK Blå (hemma) F-05


      20:45
  • 17Lör
    • Heldag

      Nabben Cup F-06

    • Heldag

      Nabben Cup P-05

    • Heldag

      Nabben cup P-07

    • Heldag

      Nabben cup. Laget har arbetsuppgifter F-08

    • 07:00

      Nabben Cup P-08


      19:00
    • 07:00

      Nabben Cup Herrseniorer


      18:00
    • 07:30

      Nabben cup 2019 U-16/U-17


      17:00
    • 08:00

      Nabben Cup F-05


      18:00
    • 08:00

      Nabben Cup P-09


      15:00
    • 08:00

      Nabben Cup F-11


      13:00
    • 09:00

      Nabben cup F-09


      15:00
    • 12:00

      Nabben Cup F-04


      17:00
    • 12:00

      Nabbencup F-12


      15:30
    • 13:00

      Nabben Cup P-10


      17:00
    • 13:00

      Nabben cup F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Efterarbeta Nabben cup U-16/U-17


      19:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Skara FC Blå (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Råda BK (borta) Herrseniorer


      20:45
    • 19:00

      IFK Göteborg (borta) U-16/U-17


      21:00
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Tymer/Lerdala (borta) F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Tidaholms GOIF U2 (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Poolspel Falköping F-10/11


      15:00
    • 09:30

      Ulvåkers IF (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      13:00
    • 11:00

      Ulvåker/Väring (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Falköpings FK (borta) U-16/U-17


      17:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 10:00

      Stenstorps IF (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Domare U-16/U-17


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:00
    • 11:00

      Våmbs IF (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Töreboda IK (hemma) F-08


      14:00
    • 13:30

      Våmbs IF (borta) F-06


      15:30
    • 14:00

      Ulvåkers IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:30

      Råda BK Grön (borta) P-09


      17:30
    • 16:15

      Degerfors IF (hemma) U-16/U-17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Skultorps IF (borta) P-07


      19:00
    • 18:30

      Sils IF (hemma) Damsenior


      20:30
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF U (hemma) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Falköpings KIK (borta) F-08


      20:45
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      BK Trix (borta) F-08


      20:30
    • 19:30

      Falköpings KIK (borta) F-05


      21:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-08


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      14:00
    • 15:00

      Vartofta SK (borta) Damsenior


      17:00