Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • Heldag

      Giff-Cupen P-09

    • 08:00

      Giff-cupen F-09


      19:00
    • 10:00

      Falköpings KIK (hemma) F-10/11


      14:00
    • 11:00

      Falköpings KIK (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      IK Gauthiod Röd (hemma) F-06/08


      13:00
    • 14:00

      Skoftebyns IF (borta) P-07/08


      16:00
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Mariedals IK (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Skövde AIK Röd (hemma) P-07/08


      20:30
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (borta) F-06/08


      20:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Stenstorps IF (hemma) P-10


      20:15
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
    • 19:00

      Kinnarp-Slutarp/Vartofta (borta) Damsenior


      21:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07/08


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F-06/08


      21:00
  • 6Fre
    • 18:00

      Skara FC Blå (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) Herrseniorer


      21:00
  • 7Lör
    • 10:45

      IFK Falköping FF Blåvit (borta) P-13


      12:45
    • 10:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-13


      12:45
    • 12:00

      Mariestads BK Röd (borta) P-12


      14:00
    • 13:30

      Vara SK Gulsvart (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      Döma P12 P-07/08


      14:45
    • 16:00

      Ulricehamns IFK (hemma) Damsenior


      18:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Töreboda IK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Vit (borta) F-10/11


      13:00
    • 12:30

      Råda BK (borta) F-06/08


      14:30
    • 14:00

      Tomtens IF (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Döma P11 P-07/08


      15:15
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
    • 15:30

      Skara FC Vit (borta) P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Stenstorps IF (hemma) P-11


      18:30
    • 16:30

      Döma P11 P-07/08


      17:45
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Skara FC (hemma) P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P-09


      20:00
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 14Lör
    • 10:45

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-12


      12:45
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) F-06/08


      13:00
    • 14:00

      Södra Vings IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 16:00

      Tabergs SK (borta) Damsenior


      18:00
  • 15Sön
    • 09:45

      Domare F-09


      10:00
    • 10:00

      Våmbs IF (hemma) F-14


      11:00
    • 11:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Rödvit (hemma) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Döma P12 P-07/08


      15:15
    • 15:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-06/08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Herrljunga/Frisco (borta) P-10


      19:30
    • 17:30

      Töreboda IK (borta) F-12


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-09


      20:00
  • 16Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
    • 18:30

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) P-10


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Ulvåker/Väring Svart (hemma) P-07/08


      20:30
    • 19:00

      Tidaholms GOIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-10


      21:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06/08


      19:40
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Bollkajsor F-12


      20:45
    • 18:30

      IFK Hjo (borta) P-07/08


      19:30
    • 18:40

      A-lagsmatch. SIF- VÅMBS IF + Pizza och hejarklack! F-06/08


      20:45
    • 18:45

      Derby Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Våmbs IF (hemma) Damsenior


      21:00
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 11:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      Fagersanna IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 12:00

      Tibro AIK FK svart (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Tibro AIK FK Gul (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Skövde AIK Röd (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Döma P12 P-07/08


      14:15
    • 16:00

      Vinninga AIF (borta) F-06/08


      18:00
    • 16:00

      Råda BK Vit (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      IFK Tidaholm Blå (borta) F-13


      18:00
    • 16:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) F-13


      18:00
    • 16:00

      Döma P11 P-07/08


      17:15
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-07/08


      19:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) P-07/08


      20:30
    • 18:30

      IFK Hjo Blå (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-09


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 09:00

      Träning P-14


      12:00
    • 10:00

      Råda BK Grön (borta) F-14


      11:00
    • 11:00

      Mariestads BK Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Våmbs IF (borta) F-10/11


      13:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träningen inställd F-12


      19:30
    • 18:20

      Träning F-06/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07/08


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:30

      Råda BK U (hemma) Damsenior


      21:30
  • 28Lör
    • 11:00

      Tymer/Lerdala (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      BK Trix (borta) F-06/08


      14:00
  • 29Sön
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) F-10/11


      13:00
    • 13:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-12


      15:30
    • 13:30

      Döma P12 P-07/08


      14:45
    • 14:30

      Träning F-13


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Gnosjö IF (borta) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Guldkroken FK Svart (borta) F-12


      18:00
    • 16:00

      IFK Hjo (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Döma P11 P-07/08


      17:15
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:00

      Mariestads BoIS FF Vit (hemma) F-06/08


      19:00
    • 17:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) P-11


      19:00
    • 18:30

      IFK Hjo (hemma) F-09


      19:30
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Döma P12 P-07/08


      19:15
    • 18:30

      IFK Mariestad Vit (hemma) P-07/08


      20:30