Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
    • 18:00

      Ö-bollen F-08


      00:00
    • 19:00

      Mariestads Ungdom (borta) P-03


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 10:00

      Träning Herrseniorer


      11:30
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) P-02


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      IF Weimer Lyrestad (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro (hemma) Damsenior


      18:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 00:00

      Ö-bollen F-08


      19:00
    • 08:00

      Junicupen Ardala P-10


      18:00
    • 09:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Svart (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-07


      18:30
    • 16:30

      Tidaholms GoIF Vit (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Råda BK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Jula BK (borta) F-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Match Vartofta F02-03


      21:00
    • 19:00

      Vartofta U/Kinnarp-Slutarp A (9:9) (hemma) Damsenior


      21:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 19:00

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
  • 6Ons
    • 11:00

      Råda BK Grön (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:30

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      19:30
    • 19:15

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05


      21:15
  • 8Fre
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Mellby IK (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Tomtens IF (hemma) P-02


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 11:30

      IF Tymer (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Poolspel P-09


      16:00
    • 15:30

      Halvorstorps IS (hemma) P-03


      16:30
  • 10Sön
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Poolspel F-09


      15:00
    • 10:10

      Våmb 1 (hemma) F-09


      10:50
    • 10:10

      Våmb 2 (hemma) F-09


      10:50
    • 10:50

      Varnhem/Axvall (hemma) F-09


      11:30
    • 10:50

      Skövde kik 1 (hemma) F-09


      11:30
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (hemma) F-06/-07


      13:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 11:30

      Igelstorp (hemma) F-09


      12:10
    • 11:30

      Skövde kik 2 (hemma) F-09


      12:10
    • 13:00

      Lidköpings FK Grön (borta) P-06


      15:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      IFK Falköping FF (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Tidaholm (9:9) (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Match IFK Tidaholm F02-03


      21:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-02


      21:00
    • 19:00

      Vara SK (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-05


      21:00
  • 14Tor
    • 16:00

      Mästarcupen F-04


      00:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Värsås/Vreten (borta) P-06


      20:30
  • 15Fre
    • Heldag

      Mästarcupen F-04

    • 16:00

      Ö-bollen P-06


      00:00
    • 18:00

      Öbollen Cup F-06/-07


      00:59
  • 16Lör
    • Heldag

      Mästarcupen F-04

    • Heldag

      Ö-bollen P-06

    • Heldag

      Öbollen Cup F-06/-07

    • 08:00

      Träning P-08


      00:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Ulvacupen P-07


      00:00
    • 12:30

      Gruppmöte P-03


      13:00
    • 14:30

      lF Brommapojkarna (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Lidköpings FK (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Örgryte IS Simonsson (hemma) P-08


      16:30
    • 16:30

      Jula BK (borta) P-08


      17:30
    • 17:30

      Landvetter IS Grön (borta) P-08


      18:30
    • 18:30

      Skövde AIK 1 (hemma) P-08


      19:30
    • 19:30

      Värnamo Södra Röd Vit (hemma) P-08


      20:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Mästarcupen F-04


      20:00
    • 00:00

      Ö-bollen P-06


      17:00
    • 00:00

      Träning P-08


      15:00
    • 00:00

      Ulvacupen P-07


      20:00
    • 00:00

      Öbollen Cup F-06/-07


      19:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Jula BK (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK (hemma) P-03


      12:00
    • 12:00

      Mariestads Bollklubb (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Våmbs IF GRÖN (hemma) P-08


      14:00
    • 14:30

      Kungsladugårds BK (hemma) P-08


      15:30
    • 15:30

      Finlandia/Pallo AIF 1 Blå (borta) P-08


      16:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
  • 18Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Varnhem/Axvall (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Värsås (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F02-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Sils IF (hemma) P-02


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:40

      Bollkalle P-07


      20:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:30

      Fagersanna IF (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Ardala GoIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Jula BK (hemma) F-08


      13:00
    • 12:45

      Fotbollsdag P-03


      20:00
    • 14:00

      Kinna IF (hemma) P-03


      16:00
    • 14:00

      Ulvåkers IF (borta) F-08


      16:00
    • 14:30

      Skövde KIK (borta) F-06/-07


      16:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Alingsås IF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Döma P07 P-02


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      IFK Hjo (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      19:30
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F02-03


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      IFK Tidaholm (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Bollkajsor F-05


      20:45
    • 19:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Damsenior


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Töreboda IK (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Gullspångs IF (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Götene IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:15

      Halvorstorp /Trollhättans FK (borta) F-04


      21:15
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) P-03


      22:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) P-03


      20:00
    • 19:15

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-06


      21:15
    • 19:30

      Match VåmbKIK F02-03


      21:30
    • 19:30

      Mariestads Ungdom (hemma) P-02


      21:30
    • 19:30

      Våmb/Skövde KIK (borta) Damsenior


      21:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 19:00

      Döma P-08 P-03


      20:00
    • 19:00

      Sandhem/Mullsjö (hemma) P-08


      21:00
  • 29Fre
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • 08:00

      Skadevi Cup F-05


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup P-02


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-04


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup P-05


      00:00
    • 10:00

      Skadevi Cup P-06


      00:00
    • 10:00

      Skadevi CUP F02-03


      22:00
  • 30Lör
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • Heldag

      Skadevi Cup P-02

    • Heldag

      Skadevi Cup F-04

    • Heldag

      Skadevi Cup P-05

    • Heldag

      Skadevi Cup P-06

    • Heldag

      Skadevi F02-03

    • 16:00

      Främmestads IK (borta) Herrseniorer


      18:00