Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 20:00

      Föräldramöte P-11


      21:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • Heldag

      Egen träning Damsenior

    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte P14 P-14


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-14


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) Damsenior


      13:00
    • 16:30

      Lagaktivitet Damsenior


      23:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Kick OFF F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Spelarmöte F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      21:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-08


      20:00
    • 19:30

      Trollhättans IF (borta) Damsenior


      21:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Tränarmöte F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 13Lör
    • 09:00

      Städ och röjardag P-09


      15:00
    • 10:00

      Träning F-16


      11:15
    • 13:00

      Ulricehamns IFK (borta) Damsenior


      15:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher Skara P-14


      12:00
    • 11:00

      Åsarp-Trädet FK F16 (borta) F-08


      13:00
    • 12:00

      Tibro AIK FK (borta) Herrseniorer


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch Mot Falköpings FK P-09


      14:30
    • 14:00

      Lagdag F-08


      18:00
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 19:50

      Matt-upptagning P-09


      21:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 20:00

      Ulvåkers IF (borta) Damsenior


      22:00
    • 20:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-09


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P13 P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 20Lör
    • 08:00

      Giffcupen P-11


      00:00
    • 10:00

      Träning F-16


      11:15
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) Damsenior


      16:00
    • 16:15

      Mölltorp-Breviks AIF (hemma) Herrseniorer


      18:15
  • 21Sön
    • 00:00

      Giffcupen P-11


      19:00
    • 10:00

      Våmbs IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 15:00

      Träningsmatch mot Kinnarp/slutarp F-12


      16:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 20:00

      Mattläggning P-09


      21:20
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrseniorer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Anmälan och inbetalning Ö-Bollen F-14


      20:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 27Lör
    • Heldag

      GIFF-CUPEN F-13

    • 08:00

      Giffcupen P-12


      00:00
    • 08:50

      Vänersborgs FK (hemma) F-09


      09:50
    • 09:00

      GIF-cupen P-14


      00:00
    • 09:00

      GIF-cupen P-13


      18:00
    • 09:30

      GIFF-Cupen Lag Svart F-14


      14:00
    • 10:00

      Träning F-16


      11:15
    • 12:10

      IFK Skoghall (borta) F-09


      13:10
    • 12:30

      Råda BK (borta) F-10/11


      14:30
    • 14:00

      Falköpings KIK (hemma) Damsenior


      16:00
    • 14:30

      GIFF-Cupen Lag Gul F-14


      18:00
    • 14:40

      Mölnlycke IF (borta) F-09


      15:40
    • 15:30

      Giffcupen F-12


      00:00
    • 16:30

      IF Tymer (borta) Herrseniorer


      18:30
    • 20:00

      Övernattning giffcupen F-12


      00:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Giffcupen P-12


      18:00
    • 00:00

      GIF-cupen P-14


      16:00
    • 00:00

      Giffcupen F-12


      18:00
    • 00:00

      Övernattning giffcupen F-12


      09:00
    • Heldag

      Giffcupen F-12

    • Heldag

      GIFF-CUPEN F-13

    • 08:00

      Bolliscup F-15


      18:00
    • 08:00

      Bollis Cup i Mariestad P-15


      09:00
    • 09:00

      Match Mariestad F-16


      17:00
    • 10:00

      Träning F-17


      11:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Skövde KIK (hemma) Damsenior


      15:00
    • 13:00

      GIFF-Cupen Lag Gul F-14


      17:00
    • 14:00

      IFK Värsås (borta) F-10/11


      16:00
    • 14:30

      GIFF-Cupen Lag Svart F-14


      18:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Föräldrainformation P-16


      18:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis