Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skultorps IF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:30

      Våmbs IF Grön (borta) P-12


      11:30
    • 10:30

      Våmbs IF Svart (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-10/11


      13:00
    • 12:00

      Mariestads BK Blå (borta) P-10


      14:00
    • 14:00

      Kinne-Vedums IF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-08


      17:00
    • 15:45

      Domaruppdrag 4 st F-08


      17:00
    • 16:00

      Match F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Skövde AIK Vitröd (hemma) P-11


      18:30
    • 17:45

      Falköpings KIK Vit (borta) F-10/11


      19:45
  • 6Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (borta) F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Sils IF Vit (borta) P-07


      20:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Falköpings KIK (hemma) F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Döma F11 F-05


      19:00
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Skövde KIK Svart (hemma) F-10/11


      19:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Blå (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Döma P10 F-05


      19:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Ulvåker/Väring (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      BK Trix (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Träning F-09


      15:30
    • 15:00

      IFK Värsås (borta) Damsenior


      17:00
    • 17:00

      Våmbs IF Vit (borta) P-11


      18:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Fotbollslek födda 2016 Fotbollsskola


      10:45
    • 11:00

      Mölltorp/Breviks AIF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Döma P10 P-07


      12:00
    • 16:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Bollkajsor till dammatch. F-08


      19:30
    • 17:00

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Våmbs IF (hemma) Damsenior


      19:30
  • 13Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Axvall/Varnhem (borta) F-10/11


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Mariestads BK Röd (hemma) P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Döma P11 P-07


      19:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Döma P11 P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Tidaholms GoIF (hemma) P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:30

      Falköpings Kik vit (borta) F-09


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      IFK Tidaholm Blå (hemma) P-12


      19:30
    • 17:30

      IFK Tidaholm Vit (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Match mot Våmb 7-7 P-09


      19:30
    • 19:00

      Match mot Falköpings KIK F-05


      21:00
    • 19:00

      Alingsås Kik (borta) Damsenior


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Fredagsmys med landskamp och käk F-08


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Poolspel P-14


      11:00
    • 10:00

      Grolanda/Floby (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      IFK Tidaholm Vit (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Skövde AIK Röd (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F11 F-05


      12:00
    • 12:00

      Hörnebo SK (borta) Damsenior


      14:00
    • 13:00

      Mariestads BK Vit (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      IFK Skövde FK Blåvit (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Bollkalle P-08


      16:00
    • 14:00

      Jula BK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Axvalls IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Skara FC Vit (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Döma F10/11 P-07


      12:00
    • 11:00

      Varnhem/Axvall (borta) F-09


      12:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      Bollkajsor F-09


      18:00
    • 15:30

      Råda BK (borta) F-08


      17:30
    • 16:00

      Mariedals IK (hemma) Damsenior


      18:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:30

      IFK Falköping Fotboll (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
      Orkanvallen - Bosse 2
      Anteckning: Glöm inte benskydd och vattenflaska
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vitblå (hemma) P-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Döma P10 P-07


      18:45
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-12


      19:30
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vitblå (hemma) P-12


      19:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 17:45

      Ekedalens SK (borta) P-08


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      IFK Hjo (borta) P-08


      19:30
    • 19:00

      IK Gauthiod (borta) F-05


      21:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:30

      Match hörnebo F-12


      12:00
    • 11:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      IFK Hjo (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:30

      Skövde AIK Röd (borta) P-07


      13:30
    • 15:30

      Råda BK (borta) F-09


      17:00
    • 16:00

      Götene FK (borta) Damsenior


      18:00
  • 26Sön
    • 11:00

      IFK Hjo Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Döma P10 P-07


      12:00
    • 11:00

      Döma F11 F-05


      12:00
    • 13:30

      Råda BK Grön (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Döma P11 P-07


      14:30
    • 14:00

      Kinnarp-Slutarps IF (borta) F-10/11


      16:00
    • 15:00

      Töreboda IK (hemma) Damsenior


      17:00
    • 15:00

      Bollkajsor F-10/11


      17:00
    • 16:00

      Korsberga IF (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Mellby IK (hemma) F-08


      19:00
  • 27Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:30

      IFK Falköping Fotboll (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch P-07


      18:30
    • 17:30

      Match mot Skövde AIK 9-9 P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      Ulricehamns IFK U (hemma) Damsenior


      20:15
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Avslutning P-07


      21:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-08


      21:15