Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK

Följ

Skepplanda BTK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 10:00

      Match mot Nol borta F-12


      12:00
    • 11:00

      IFK Strömstad P-08 (hemma) U15


      13:00
    • 12:00

      Gällstads FK (borta) Senior herr


      14:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Ahlafors cup F-10/11


      14:00
    • 10:00

      Trollhättans BoIS (hemma) P-10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Kareby IS Röd (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Match borta Kärra KIF F-12


      12:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 14:45

      Hemma match mot Vallens IF P-13


      15:45
    • 16:00

      Bjärke 9:9 (borta) U15


      18:00
    • 16:00

      Ytterby IS Röd (hemma) F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Vänersborgs IF (borta) Senior dam


      19:00
    • 17:15

      Match hemma Nödinge F-10/11


      18:30
  • 5Mån
    v.36
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 07:30

      Attityd Cup P-12


      16:00
    • 09:30

      Borta match mot IK Kongahälla 3 P-13


      10:45
    • 09:30

      Match Ahlafors borta F-10/11


      11:00
    • 10:45

      Match mot Stenungsund Utvecklingslaget


      13:00
    • 11:00

      Sammandrag Åsaka P-14


      15:00
    • 11:30

      Cafeteria/Bollkalle P-13


      15:00
    • 13:00

      Götene FK (hemma) Senior dam


      15:00
    • 13:00

      Skoftebyns IF Vit (borta) P-10/11


      15:00
    • 13:30

      Kode IF (borta) F-13/14


      15:30
    • 14:00

      Internmatch P-15


      15:50
    • 15:00

      Stenungsunds IF P 09 (hemma) U15


      17:00
    • 16:00

      Kinna IF (hemma) Senior herr


      18:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Brämhults IK U (hemma) Senior dam


      14:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 13:00

      Lundby IF Tomac (hemma) P-12


      15:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:45

      Trollhättans FK (hemma) U15


      19:45
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Trollhättans BoIS (9:9) (borta) Senior dam


      14:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 12:15

      Nol IK (borta) P-12


      14:15
    • 13:30

      Backatorp IF (borta) F-12


      15:00
    • 15:00

      Halvorstorps IS Svart (borta) P-10/11


      17:00
    • 15:00

      Hemma match mot Ytterby IS Vit P-13


      16:00
    • 15:30

      Hermansby IF 1 (borta) F-13/14


      17:30
    • 16:30

      Matc hemma Kode F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Säven/Hol/Östadkulle (borta) U15


      19:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 12:00

      Match borta Finlandia F-10/11


      13:30
      Tuvevallen
      Samlingsinformation: Samling forsvallen 10.45
      Samlingstid: 10:45
    • 13:00

      Alingsås IF FF (borta) U15


      15:00
    • 16:00

      Sandareds IF (hemma) Senior herr


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag P-14


      13:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Skepplanda BTK/Lödöse Nygårds IK (borta) F-12


      12:30
    • 11:00

      Träning F-15


      12:00
    • 12:00

      Solväders FC (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Grebbestads IF P08 (borta) U15


      14:30
    • 13:30

      Hemma match mot Hermansby IF P-13


      14:30
    • 15:00

      IK Kongahälla Röd (hemma) F-13/14


      17:00
    • 16:00

      Skoftebyns IF (hemma) Senior dam


      18:00
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 18:30

      Match hemma Kongahälla F-10/11


      19:20
    • 19:00

      Herrestads AIF (borta) Senior dam


      21:00