Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK

Följ

Skepplanda BTK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 11:00

      Älvängens IK Vit (hemma) F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 13:30

      Nol IK (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      Orust FC (borta) Senior dam


      16:00
    • 16:00

      Vallens IF (borta) P-12


      18:00
    • 17:00

      Lysekils AIK blå (hemma) U15


      19:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 11:00

      Stala IF / Myckleby IK (borta) U15


      13:00
    • 13:00

      Östadkulle/Södra Härene (9:9) (borta) Senior dam


      15:00
    • 15:00

      Mat och femkamp Senior dam


      22:00
    • 15:00

      Damlaget lokal Skepplanda BTK


      18:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Sammandrag Vimmervi P-14


      14:15
    • 10:00

      Halvorstorps IS Svart (hemma) P-10/11


      12:00
    • 11:00

      Surte IS FK 1 (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      Sjuntorp/Trollhättans IF/Upphärad (borta) U15


      13:00
    • 14:00

      Ytterby IS Röd (hemma) P-12


      16:00
    • 15:15

      Ytterby IS Vit (hemma) P-12


      17:15
    • 15:30

      Borta match mot Romelanda P-13


      16:30
    • 17:00

      Match 17.00 Romelanda borta F-10/11


      18:30
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 18:30

      Karlsberg/Rosseröd (hemma) U15


      20:30
    • 19:00

      Vänersborgs IF (hemma) Senior dam


      21:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
    • 13:00

      Skene IF (hemma) Senior herr


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle vid a-lagsmatch P-13


      15:00
    • 15:30

      Match hemma Nödinge F10/11 F-10/11


      17:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Älvängens IK Vit (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Kungälvs FF (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) U15


      13:00
    • 11:15

      Älvängens IK Blå (hemma) P-12


      13:15
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 14:00

      Hemma match mot Nödinge SK P-13


      15:00
    • 17:00

      Kabel Åttio/Borås AIK/Byttorp (9:9) (hemma) Senior dam


      19:00
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Torestorp-Älekulla FF (borta) Senior herr


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:15

      Ytterby IS Grön (borta) P-12


      12:15
    • 11:00

      IFK Strömstad P-08 (borta) U15


      13:00
    • 11:00

      Sjuntorp/Upphärad (borta) P-10/11


      13:00
    • 11:30

      Ytterby IS Blå (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 12:00

      Borta match mot Nödinge SK P-13


      13:00
    • 14:00

      Fånarna på farmen P-10/11


      20:00
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:30

      Stenungsunds IF P08 Vit (hemma) U15


      20:30
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Lödöse Nygård IK (hemma) P-10/11


      12:00
    • 11:00

      Brämhults IK U (borta) Senior dam


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 13:45

      Romelanda UF Svart (hemma) P-12


      15:45
    • 15:00

      Romelanda UF Gul (hemma) P-12


      17:00
    • 16:00

      Hemma match mot Älvängens IK P-13


      17:00
    • 17:00

      Bjärke 9:9 (hemma) U15


      19:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis