Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skepplanda BTK

Följ

Skepplanda BTK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.32
    • 18:15

      Träning Senior herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Senior dam


      20:00
      Forsvallen
      Anteckning: Träningen kommer starta tidigare när mörkret faller på i höst
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:00

      Kiosk Entré LNIK Herr U15


      21:30
    • 19:00

      Sollebrunn/Långared (borta) Senior dam


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:15

      Träning Senior herr


      20:00
    • 18:30

      Sjuntorp/Trollhättans IF/Upphärad (hemma) U15


      20:30
    • 18:30

      Träning Senior dam


      20:00
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Wargöns IK (hemma) P-10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 15:30

      Stenungsunds IF P 09 (borta) U15


      17:30
    • 17:00

      Östadkulle/Södra Härene (hemma) Senior dam


      19:00
  • 22Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Sjuntorps IF (borta) Senior herr


      20:30
    • 18:30

      Träning Senior dam


      20:00
    • 19:00

      Tanums IF P 08-09 (hemma) U15


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Alingsås IF FF (hemma) U15


      20:30
    • 18:30

      Trollhättans BoIS (9:9) (hemma) Senior dam


      20:30
    • 18:30

      Träning Senior dam


      20:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:15
  • 28Sön
    • 09:45

      Hemma match mot Kode IF P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning Senior herr


      12:00
    • 10:15

      IK Kongahälla (hemma) P-12


      12:15
    • 11:00

      Vänersborgs FK (borta) P-10/11


      13:00
    • 12:00

      Lundby IF (borta) F-12


      14:00
    • 17:00

      Kabel Åttio/Borås AIK/Byttorp (9:9) (borta) Senior dam


      19:00
    • 17:00

      Essungaalliansen (hemma) U15


      19:00
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons