Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skellefteå IBS F-15
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Skellefteå IBS F-15.
F-15
Följ oss för uppdateringar
Hej alla!
Som arrangörsförening i SFBC så tillkommer det arbete likt vi hade förra året.
Vårt lag kommer att arbeta lördag 260502 på Campushallen.
Arbetet är fördelat på två "skift" 07:30 - 11:10 samt 10:45 - 14:10, arbetsuppgifter enligt nedan.
Hallvärd (1 person)
Sekretariat (3 personer)
Kiosk (2 personer)
Filmning (1 person)
Således 7 arbetssamma föräldrar/anhöriga per ”skift” sammanlagt 14 stycken då det är två ”skift” vi behöver bemanna, detta kräver att vi alla hjälper till.
Kommer att dela ett drivedokument där ni få skriva in er på önskad arbetsuppgift. Har ni barn som spelar på lördag så har ni förtur att välja det pass som passar familjen bäst. Notera gärna detta i dokumentet så underlättar det för övriga.
Vi ser gärna att de som ej har något annat engagemang under cupen i andra lag skriver upp sig på 2 pass/arbetsområden eller att bägge föräldrar/anhöriga arbetar.
Är ni involverade i andra lag som tränare/ledare eller om ni behöver arbeta för andra lag inom föreningen så hör gärna av er så får vi lösa detta.
Deadline för att ni fyller i er på arbetspass är 20/4. De arbetspass som då ej är bemannade fördelas ut till laget av föreningens planeringsansvarig.
//Mvh
Inga kommande aktiviteter
Hej!
RapporteraPåminner om detta så att arrangörerna kan planera klart.
https://docs.google.com/document/d/1Mk7vNTeELahQ--BCpWT8D6JeABMjtebGcbkPGXheix8/edit?usp=sharing
Rapportera
Hej!
RapporteraBehöver färdigställas idag, så att arrangören kan vänligen skriv upp er ni som ej gjort detta.
Rapportera
Hej!
RapporteraSamtliga pass nu lösta av laget samt föreningen. Finns ett arbetspass kvar på söndag den 3/5. Städning Campus 16.30-18.00, ni som ännu skrivit upp er kanske kan ta detta?
Rapportera
Hej, jag och Anton kan ta städningen på söndagen kl.16.30-18.00, ni som tränare ska INTE görs det. Vi trodde vi skullr jobba för sonens lag också, därav avvaktande till mer äm Ber om ursäkt att vi inte
RapporteraRapportera
Därav avvaktande till mer jobb, ber om ursäkt för att jag inte meddelade det. Tack för allt ni gör för laget!
RapporteraRapportera
Hej!
RapporteraNu har det gått i väg ett mailutskick gällande arbetsuppgifterna och mer specifikt vad respektive uppgift innebär. Vänligen ta del av detta ni som ska arbeta på cupen.
Rapportera