Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skattkärrs IK

Följ

Skattkärrs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 10:00

      Träning F-03/04


      11:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 3Fre
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

    • 11:00

      Träning F-03/04


      12:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Storvretacupen P-05

  • 5Sön
    • Heldag

      Nordmarken cup P-07

    • 15:00

      Träning PF-12


      16:00
  • 6Mån
    v.2
    • 11:00

      Träning F-03/04


      12:20
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:30
  • 7Tis
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning F-03/04


      22:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 10Fre
    • 18:00

      Örebrocupen 3-5/4 P-09


      19:00
  • 11Lör
    • 10:30

      Grums IBK 2 (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Filipstad IBK (hemma) P-10


      12:30
    • 11:15

      Karlstad IBF Ungdom Central (borta) P-09


      12:15
    • 12:15

      Karlstad IBF Ungdom (hemma) P-05


      14:15
    • 14:00

      Arvika IBF/Mangskog SK (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Arvika IBF/Mangskog SK (hemma) P-07


      16:00
    • 15:30

      Karlstad IBF Ungdom (borta) Dam


      17:30
  • 12Sön
    • 10:30

      GS 86 AIF 1 (borta) P-09


      11:30
    • 11:00

      Poolspel F-11


      13:00
    • 12:30

      Hagfors IF Uddeholm 1 (borta) F-09/10


      14:30
    • 12:30

      Hagfors IF (hemma) F-09/10


      14:30
    • 14:00

      Träning PF-14


      15:00
    • 14:30

      IBF Lesjöfors (hemma) F-09/10


      16:30
    • 15:00

      Träning PF-12


      16:00
    • 16:00

      Träning PF-13


      17:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Nordmarkens IBF (hemma) Herr


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:30
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning F-03/04


      22:15
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
  • 17Fre
    • 20:00

      SK Örnen (borta) Herr


      22:00
  • 18Lör
    • 11:00

      Karlskoga IBF (borta) P-10


      13:00
    • 13:30

      Sargvakt F-09/10


      15:30
    • 13:30

      Sala Silverstaden IBK (hemma) Dam


      15:30
    • 16:15

      GS 86 AIF (hemma) F-03/04


      18:15
  • 19Sön
    • 10:30

      Kristinehamns IBF/Degerfors IBK (borta) F-03/04


      12:30
    • 11:00

      Arvika IBF 1 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:40

      Hagfors IF Uddeholm (borta) F-09/10


      13:40
    • 12:30

      Skoghalls IBK Utveckling 2 (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Koppoms IK (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Koppoms IK (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Träning PF-14


      15:00
    • 14:00

      Karlskoga IBF (borta) P-05


      16:00
    • 15:00

      Träning PF-12


      16:00
    • 16:00

      Träning PF-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Karlstad IBF Ungdom (borta) P-07


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning F-03/04


      22:15
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 24Fre
    • 18:00

      SK Örnen (borta) F-09/10


      20:00
  • 25Lör
    • 10:00

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) F-03/04


      12:00
    • 11:00

      Karlstad IBF Ungdom Öst 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Nordmarkens IBF (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Fagerås BK 2 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Fagerås BK 1 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Nordmarkens IBF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Hertzöga BK 2 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Hertzöga BK 1 (hemma) P-11


      14:00
    • 16:00

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) F-03/04


      18:00
    • 18:00

      Grums IBK (borta) Herr


      20:00
  • 26Sön
    • 11:40

      Hagfors IBS 2 (borta) P-07


      13:40
    • 13:00

      Billingsfors IBK (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      SK Sifhälla (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning PF-14


      15:00
    • 15:00

      Träning PF-12


      16:00
    • 16:00

      Träning PF-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      21:00
    • 21:00

      Träning F-03/04


      22:15
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 31Fre