Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara IK

Följ

Skara IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 12:30

      Borås HC (hemma) B-pojk


      15:30
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.49
    • 18:00

      Träning A-lag


      19:10
      Skara Ishall
      Anteckning: Ispass
    • 18:00

      Träning C-pojk


      20:10
    • 18:10

      Träning B-pojk


      20:10
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning C-pojk


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      20:00
    • 18:45

      Träning J-lag


      20:50
    • 19:30

      Tidaholms HF (borta) A-lag


      23:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning U-10 (12)


      18:30
    • 17:30

      Träning U-09 (13)


      18:30
    • 18:00

      Entre Kiosk A-laget B-pojk


      22:00
    • 19:30

      Sörhaga-Alingsås HK (hemma) A-lag


      23:00
  • 11Lör
    • 12:30

      Poolspel U-10 (12)


      15:30
    • 13:20

      IFK Falköping IK Blå (hemma) U-10 (12)


      15:20
    • 13:50

      Töreboda HF (hemma) U-10 (12)


      15:50
    • 14:30

      Tibro IK Svart (hemma) U-10 (12)


      16:30
    • 15:00

      Tibro IK Vit (hemma) U-10 (12)


      17:00
    • 16:00

      Trollhättans HC (hemma) B-pojk


      18:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Föräldramöte för barn födda 2014 U-08 (14)


      12:00
    • 12:00

      Träning HOCKEYSKOLA


      14:00
    • 14:00

      Trollhättans HC/Uddevalla HC (hemma) A-pojk


      16:00
    • 14:30

      IFK Falköping IK (borta) C-pojk


      16:30
    • 17:30

      Sörhaga/Alingsås HK (hemma) J-lag


      19:30
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Poolspel Lidköping U-09 (13)


      16:00
    • 12:00

      HC Lidköping Red Roosters Vit (borta) U-09 (13)


      14:00
    • 12:30

      Mariestad BoIS HC Röd (borta) U-09 (13)


      14:30
    • 13:00

      Grästorps IK Vit (borta) U-09 (13)


      15:00
    • 13:30

      HC Lidköping Red Roosters Röd (hemma) U-09 (13)


      15:30
    • 14:00

      Grästorps IK Svart (hemma) U-09 (13)


      16:00
  • 19Sön
    • 12:00

      Träning HOCKEYSKOLA


      14:00
    • 12:30

      Töreboda HF (borta) A-pojk


      14:30
    • 13:30

      Tidaholms HF (borta) B-pojk


      15:30
    • 16:00

      Tibro IK (hemma) A-lag


      19:00
  • 20Mån
    v.51
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning C-pojk


      19:00
    • 18:00

      Träning B-pojk


      20:30
    • 19:00

      Tibro IK (borta) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Träning A-pojk


      20:20
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre