Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      19:45
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F18


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:30

      Träning F18


      11:30
    • 11:00

      HK Lidköping 2 (borta) F13


      13:00
    • 11:15

      IFK Bankeryd (borta) F10


      13:15
    • 12:10

      IF Hallby HK 2 (hemma) F13


      14:10
    • 12:15

      HK Lidköping 1 (borta) F11


      14:15
    • 12:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F10


      14:30
    • 13:30

      HK Guldkroken Hjo (borta) F11


      15:30
    • 14:00

      Kristianstad HK (hemma) A-lag


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      11:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:15

      IF HV Tidaholm (hemma) F12


      12:15
    • 12:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F11


      14:00
    • 12:00

      Domare F11 F14


      15:00
    • 12:15

      HK Country (hemma) F12


      14:15
    • 14:00

      Skåre HK (borta) F18


      16:00
    • 14:00

      Borås HK 84 (hemma) F11


      16:00
    • 17:00

      Falköpings AIK HK (borta) F18


      19:00
  • 8Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
    • 20:00

      Vårgårda IK (hemma) F13


      22:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 11:00

      Tibro HK (borta) F14


      13:00
    • 11:10

      HK Country (borta) F10


      13:10
    • 12:10

      Tibro HK (hemma) F10


      14:10
    • 12:10

      HK Lidköping (borta) F14


      14:10
    • 13:15

      BK Heid (borta) A-lag


      15:15
    • 14:15

      GF Kroppskultur (hemma) F18


      16:15
    • 17:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F14


      19:30
    • 19:00

      IFK Bankeryd (borta) F14


      21:00
  • 14Sön
    • 09:00

      HK Country (borta) F12


      11:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      IF Hallby HK 2 (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      IFK Bankeryd (hemma) F11


      12:00
    • 10:00

      Domare F11 F14


      13:00
    • 12:00

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      14:00
    • 14:00

      Skövde HF Röd (borta) F12


      16:00
  • 15Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:45
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 18Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:15

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      17:15
  • 21Sön
    • 00:00

      IK Cyrus (borta) F18


      02:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
  • 22Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 17:30

      Träning F11


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F9


      17:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
      Katedralskolan - inomhus
    • 20:00

      Träning F16


      21:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Falköpings AIK HK Röd (hemma) F10


      11:00
    • 09:00

      Skövde HF F13 (borta) F14


      11:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 10:00

      Skövde HF Röd (hemma) F14


      12:00
    • 13:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F12


      15:00
    • 14:00

      IK Sävehof (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Tibro HK (borta) F12


      16:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:00

      Skövde HF Svart (hemma) F12


      12:00
    • 11:00

      IF Hallby HK (borta) F11


      13:00
    • 12:00

      IF HV Tidaholm (hemma) F12


      14:00
    • 12:00

      IF HV Tidaholm (borta) F11


      14:00
    • 14:00

      HK Lidköping (hemma) F14


      16:00
    • 15:00

      Anderstorps SK/Värnamo HK (hemma) F18


      17:00
    • 16:00

      IF Hallby HK 2 (hemma) F14


      18:00