Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Laserdom och mat F12


      13:00
    • 14:00

      Skåre HK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 14:30

      Torslanda HK vit (hemma) F14


      16:30
    • 19:00

      Tibro HK 1 (borta) F14


      21:00
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 12:00

      KFI Karlskrona HB (hemma) F14


      14:00
    • 14:00

      Anderstorps SK/Värnamo HK (borta) F18


      16:00
    • 15:00

      Lödde Vikings HK (borta) F14


      17:00
  • 5Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:30

      Träning F18


      21:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning U-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 19:00

      IK Sävehof (borta) A-lag


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:45

      Alingsås HK 2 (hemma) F18


      12:45
    • 14:00

      Forshaga HK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 16:15

      Tibro HK (hemma) F16


      18:15
  • 12Mån
    v.42
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F14


      19:30
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Klädprovning F10


      20:00
    • 19:00

      KFUM Trollhättan (borta) F18


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 19:40

      Träningsmatch med Tibro F13


      21:00
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 15:30

      KFUM Kalmar HK (borta) F16


      17:30
    • 15:30

      Falköpings AIK HK (hemma) F18


      17:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Falköpings AIK HK (borta) F12


      12:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 10:30

      Skara HF LILA (hemma) F12


      12:30
    • 10:30

      HK Malmö (hemma) F16


      12:30
      Lödde idrottshall
      Serie: USM F16 1:23
      Resultat och referat
    • 11:15

      KFUM Trollhättan (borta) F13


      13:15
    • 12:00

      Falköpings AIK HK (borta) F12


      14:00
    • 12:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F13


      14:30
    • 14:00

      Falköpings AIK HK Vit (borta) F10


      16:00
    • 15:00

      Skövde HF Svart (borta) F10


      17:00
    • 15:30

      Lödde Vikings HK (borta) F16


      17:30
  • 19Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:00

      Höörs HK H 65 (hemma) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F9


      17:50
    • 17:00

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Skövde HF F12 (hemma) F13


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Domarkurs F13


      21:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Domarutbildning. F16


      21:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 23Fre
    • 17:45

      Paddelturnering F14


      21:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:00
    • 19:30

      HK Brätte (hemma) U-lag Damer


      21:30
  • 24Lör
    • 10:00

      HK Country (hemma) F10


      12:00
    • 11:00

      Tibro HK (borta) F10


      13:00
    • 11:20

      HK Lidköping 1 (borta) F12


      13:20
    • 13:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F12


      15:30
    • 14:00

      BK Heid (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:30

      KFUM Trollhättan (hemma) F10


      16:30
    • 14:30

      Skövde HF Röd (borta) F12


      16:30
    • 15:00

      Match grupp 1 & grupp 2 F11


      20:00
    • 16:00

      Tibro HK (borta) F18


      18:00
    • 16:30

      HK Lidköping 2 (hemma) F10


      18:30
    • 16:30

      HK Country Svart (borta) F11


      18:30
    • 17:00

      Match grupp 3 & 4 F11


      20:00
    • 18:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F11


      20:00
    • 18:00

      Falköpings AIK HK Röd (borta) F11


      20:00
    • 18:00

      Domare F11 F14


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Träning F7


      11:00
    • 11:00

      HK Brukspôjkera (hemma) F16


      13:00
    • 12:30

      Skåre HK (borta) F16


      14:30
    • 14:30

      Skara HF LILA (hemma) F14


      16:30
    • 15:30

      Skåre HK (hemma) F14


      17:30
    • 16:30

      Skåre HK (hemma) F14


      18:30
    • 17:00

      KFUM Trollhättan 1 (borta) F16


      19:00
  • 26Mån
    v.44
    • 17:30

      Träning F11


      19:00
    • 18:00

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Domar utbildning F14


      21:00
    • 18:00

      Träning F16


      20:00
    • 18:00

      Träning F10


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Kristianstad HK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 30Fre
  • 31Lör