Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skälby IBK

Följ

Skälby IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skälby IBK
Välj lag

December 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.48
  • 2Fre
    • 17:30

      Dingtuna - Skälby IBK HJ17_PK1


      19:30
    • 19:45

      Skoghalls IBK Utveckling (hemma) JAS-H2


      21:45
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 09:15

      IFK Arboga P2014 PK9 (hemma) P-13_14


      11:15
    • 12:15

      Rönnby IBK Ung P11/12 PK6 (borta) P-12


      14:15
    • 12:30

      IFK Arboga IBK P2011 PK6 (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Hagfors IBS/Edebäck IBF (hemma) HJ17_PK1


      16:00
  • 5Mån
    v.49
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:30

      Torshälla IBK (hemma) JAS-H2


      21:30
  • 10Lör
    • 10:15

      Västerås IBS Ung P11/12 PK6 (hemma) P-10


      12:15
    • 14:30

      Skoghalls IBK Utveckling (borta) HJ17_PK1


      16:30
    • 16:00

      IBF Örebro (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 11Sön
    • 13:00

      Skogsgymnastikens IBS D2 (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 15:30

      IBK Köping P-07 PK1 (hemma) HJ17_PK1


      17:30
    • 16:00

      Örebro SK IBK H2 (hemma) JAS-H2


      18:00
  • 12Mån
    v.50
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:45

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 18:00

      Skälby IBK P2012 PK6 (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Skälby IBK P2012 PK6 (hemma) P-12


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning HJ17_PK1


      21:00
    • 20:45

      Träning JAS-H2


      22:15
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 12:15

      Rönnby IBK Ung P2010 PK6 (borta) P-10


      14:15
    • 14:00

      Linköping FBC (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Örebro SK Ung (borta) HJ17_PK1


      16:00
    • 14:15

      Hagfors IBS (borta) JAS-H2


      16:15
    • 15:00

      Per-Ols IBF H2 (borta) JAS-H2


      17:00
    • 15:30

      IK Råby Västerås D2 (borta) A-lag Damer


      17:30
  • 18Sön
    • 09:15

      Västerås IBS Ung Svart P2014 PK9 (hemma) P-13_14


      11:15
    • 11:30

      Örebro SK Ungdomsklubb P06 (hemma) HJ17_PK1


      13:30
  • 19Mån
    v.51
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.52
  • 27Tis
    • Heldag

      STORVRETA CUPEN HJ17_PK1

    • 12:00

      Storvreta cupen JAS-H2


      00:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör