Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnersta AIF

Följ

Sunnersta AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Mars 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.9
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning F-07/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:25

      Träning A-lag Dam


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:30
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 09:45

      Träning F-07/06


      11:00
    • 09:45

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-04


      13:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
  • 8Mån
    v.10
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Årsmöte Fotboll


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning F-07/06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Träningsmatch Sigtuna borta P-06


      00:00
    • 09:45

      Träning F-07/06


      11:00
    • 09:45

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Gamla Upsala SK (borta) A-lag Dam


      14:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 18:00

      Sandvikens IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:15
  • 15Mån
    v.11
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P-11


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning F-11


      18:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      22:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 13:15

      Alsike IF U17 (borta) P-04


      15:15
    • 16:15

      IK Uppsala Fotboll (hemma) A-lag Dam


      18:15
  • 21Sön
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 13:15

      IK Sirius FK (hemma) P-06


      15:15
    • 13:15

      DM mot Sirius FK P-06


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 22Mån
    v.12
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning F-11


      18:00
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 14:15

      Fanna BK (hemma) F-06


      16:15
  • 28Sön
    • 00:00

      Roslagsbro IF (borta) P-05


      02:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 13:00

      Träning F-11


      14:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:15

      GUSK Dam div5 (borta) A-lag Dam


      17:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 29Mån
    v.13
    • Heldag

      Träning P-09

    • 08:00

      Intresseanmälan "Påskcamp" P-10


      00:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herr


      21:00
  • 30Tis
    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Intresseanmälan "Påskcamp" P-10

    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 31Ons
    • Heldag

      Träning P-09

    • Heldag

      Intresseanmälan "Påskcamp" P-10

    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning F-11


      18:00