Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Syrianska IF Kerburan P18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Syrianska IF Kerburan P18.
P18
Följ oss för uppdateringar
Hej alla föräldrar, vi har viljat få till ett föräldrarmöte men tyvärr har det ej blivit av men jag tänker vi lägger upp ett inlägg iallafall kort och gott, som ni ser har de blivit en ny ledarstab som kommer bestå utav Christian, Mikael, Martin. Där vi tillsammans lägger upp träningar och hjälps åt. Vi har även redan påbörjat träningar utomhus mån & tors och nu är de äntligen dags för sköna utomhus träningar / cuper och bra anpassade övningar för barnen !
Vi har anmält oss hittills till 3 cuper och dessa finns nu inlagd på aktiviteter som ni kan se med datum och kort beskrivning. Så börja planera redan nu med datum det kommer eventuellt komma nån turnering till bland annat fotbollens dag som ännu inte har släppt på anmälningar och sen om de något annat kul vi hittar. Vi kommer styra upp nån slags föräldrar möte men tänker lite info just nu iallafall.
Mvh Ledarna.
Har ni några funderingar eller frågor är ni välkomna att höra av er till en av ledarna.
Träning | 20 maj, 17:30 |
Träning | 22 maj, 17:30 |
Skiljebo Cupen | 25 maj, 09:00 |
Träning | 27 maj, 17:30 |
Träning | 29 maj, 17:30 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera