Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömnäs GIF HK F 14 (2012)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Strömnäs GIF HK F 14 (2012).
F 14 (2012)
Följ oss för uppdateringar
Go kväll!
I dagsläget har vi bara fyra stycken som har anmält sig till utbildningen för att kunna sitta i sekretariatet. (Alice M, Ally, Mathilda och Alice R) Vi behöver ytterligare tre stycken som kan gå utbildningen eftersom om någon är borta/sjuk så ska vi kunna täcka upp. Men även för att de som sitter på kommande sammandrag inte alltid ska behöva täcka den posten i framtiden.
Så vi vill ha tre personer till som är över 18 år. Kan vara vem som helst, men denne ska kunna närvara vid sammandrag när/om det behövs. Skulle det vara så att vi inte får in tre frivilliga så kommer vi lotta, vilket innebär att man måste fixa en ersättare om man inte kan gå själv.
Förtydligande:
Det vill säga att lottning kommer att ske för samtliga (förutom de som redan är anmälda/tränare) oavsett om man har förhinder (=man fixar en ersättare).
Utbildningen är nu på lördag kl 10.00-15.00. Anmälan hittar man i tidigare utskick.
Sista anmälningsdag är 11/10, vilket innebär att vi kör lottning i morgon kväll (tisdag) om vi inte har tillräckligt med personer anmälda till utbildningen.
Skriv nedan om du anmäler dig frivilligt 😉
/Föräldragruppen och tränarna.
Inga kommande aktiviteter
Vi hade gärna gått men jag är på jobb i Uppsala och Pelle är i Enköping på USM.
RapporteraRapportera
Är tyvärr utomlands
RapporteraRapportera
Är tyvärr i Stockholm
RapporteraRapportera
Jobbar i helgen
RapporteraRapportera
Jag och Crille kan gå
RapporteraRapportera
Både jag och Calle hade kunnat gå, men tyvärr var de en dålig helg för oss.
RapporteraRapportera
Jag har anmält mig… 😊
RapporteraRapportera
Men så bra, nu har vi fått ihop folk så det räcker! Tack så mycket! :)
RapporteraRapportera
Utdraget ur registret tar upp till 2v. Inte helt 100 att jag och Angelica hinner få våra.
RapporteraRapportera
Det går nog bra ändå. Går nog visa upp det sen.
RapporteraRapportera
https://polisen.se/tjanster-tillstand/belastningsregistret/digitalt-registerutdrag/
RapporteraMan kan begära att få det digitalt. Går snabbare.. men brukar i regel komma i brevlådan inom nån dag.
Rapportera
👍 vi provar båda vägarna så löser det sig nog.
RapporteraRapportera